Әлеуметтік желі арқылы кіру
Тілеуіңіз болсын, күтіңіз... Email жазып көрсетіңіз Атыңызды немесе лақап атыңызды жазып көрсетіңіз Құпия сөз жазып көрсетіңіз Сайтта тіркелу үшін Сіз бірлестіктің ережелерін қабылдауыңыз қажет Профильді өзгерту үшін сайтқа кіру қажет Дұрыс email жазып көрсетіңіз Мәлімет таңдаулыға қосылды Таңдаулыға қосу Таңдаулыдан алып тастау Құпия сөздер сәйкес келмейді Сайтқа кіретін құпия сөз жазып көрсетіңіз Жақсы құпия сөзде кіші, бас латиндық әріптер және сандық белгілер болуы керек. Құпия сөзге тыныс белгілерін қосуға және ұзындығын кем дегенде 8 әріп жасауға ұсыныс береміз. Даусыңызға рахмет! Қосу +1 Алып тастау +1 Жауап нұсқасын таңдаңыз
Орын
По-русски Табло
Сайтқа кіру
Әлеуметтік желі арқылы кіру:
Сіздің Vesti.kz сайтындағы аккаунт Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?
Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?

Сіздің жаңа құпия сөзіңізді жіберетін email-ді атаңыз. Ақырында сіз құпия сөзді жеке бетіңізде өзгерте аласыз
28 желтоқсан 2015 18:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург Санкт-Петербург (U-18) (Санкт-Петербург) Казахстан (U-18) 3:0 окончен
31 желтоқсан 2015 18:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург Зенит (U-19) СПб (Санкт-Петербург) Казахстан (U-18) 3:2 окончен
6 қаңтар 2016 18:00 Казахстан, Кызылординская обл., Кызылорда Кайсар (Кызылорда) Байконур (Кызылорда) 2:0 окончен
8 қаңтар 2016 18:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург Звезда СПб (Санкт-Петербург) Казахстан (U-21) 1:1 окончен
13 қаңтар 2016 18:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург Зенит-мол (Санкт-Петербург) Казахстан (U-21) 1:3 окончен
4 ақпан 2016 19:00 , Турция Каспий (Актау) Пирин (Благоевград) 0:0 окончен
6 ақпан 2016 18:00 , Турция Каспий (Актау) Саповнела (Тержола) 1:0 окончен
10 ақпан 2016 18:00 , Турция Аланияспор-д (Аланья) Каспий (Актау) 0:5 окончен
10 ақпан 2016 18:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Атакент, Стадион "Алпамыс Батыр" Махтаарал (Атакент) Янгиер (Янгиер) 6:0 окончен
10 ақпан 2016 18:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Ордабасы (U-21) (Шымкент) Байконур (Кызылорда) 3:1 окончен
11 ақпан 2016 21:00 , Турция Кызыл-Жар СК (Петропавловск) Шиофок (Шиофок) 1:1 окончен
12 ақпан 2016 13:00 , Турция Кайсар (Кызылорда) Волунтари (Волунтари) 0:2 окончен
12 ақпан 2016 21:00 , Турция Кайсар (Кызылорда) Карпаты (Львов) 0:4 окончен
13 ақпан 2016 15:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Алтай (Семей) Байтерек (Астана) 3:2 окончен
13 ақпан 2016 15:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Ордабасы (U-21) (Шымкент) Байконур (Кызылорда) 1:2 окончен
15 ақпан 2016 15:00 Казахстан, Алматы, Стадион им. Т. Сегизбаева Кайрат (U-21) (Алматы) Иле-Саулет (Отеген-Батыр) 0:0 окончен
15 ақпан 2016 21:00 , Турция Кайсар (Кызылорда) Медзь (Легница) 1:3 окончен
16 ақпан 2016 13:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Махтаарал (Атакент) Байконур (Кызылорда) 0:1 окончен
17 ақпан 2016 13:00 , Таджикистан Эсхата (Худжант) Астана (U-21) (Астана) 1:3 окончен
17 ақпан 2016 17:00 , Таджикистан ЦОП (Худжант) Астана (U-21) (Астана) 2:6 окончен
17 ақпан 2016 18:00 , Турция Кызыл-Жар СК (Петропавловск) Карпаты (Львов) 0:5 окончен
17 ақпан 2016 19:00 , Турция Кайсар (Кызылорда) Искра Бр (Борчице) 3:0 окончен
18 ақпан 2016 15:00 Казахстан, Алматы, Стадион им. Т. Сегизбаева Кайрат (U-21) (Алматы) Иле-Саулет (Отеген-Батыр) 8:1 окончен
19 ақпан 2016 16:00 Кыргызстан, Кант Алга (Бишкек) Тобол (U-21) (Костанай) 3:2 окончен
19 ақпан 2016 18:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Алтай (Семей) Байконур (Кызылорда) 3:2 окончен
21 ақпан 2016 15:00 Казахстан, Алматы, Стадион им. Т. Сегизбаева Кайрат (U-21) (Алматы) БН Каскелен (Каскелен) 5:1 окончен
21 ақпан 2016 18:00 Кыргызстан, Кант Ала-Тоо (Нарын) Тобол (U-21) (Костанай) 1:2 окончен
21 ақпан 2016 21:00 , Турция Каспий (Актау) Звезда Кр (Кировоград) 1:1 окончен
23 ақпан 2016 15:00 Кыргызстан, Кант Наше Пиво (Кант) Тобол (U-21) (Костанай) 1:3 окончен
24 ақпан 2016 18:00 Кыргызстан, Кант Абдыш-Ата (Кант) Тобол (U-21) (Костанай) 1:0 окончен
24 ақпан 2016 21:00 , Турция Каспий (Актау) Милсами (Оргеев) 2:4 окончен
24 ақпан 2016 21:00 , Турция Кызыл-Жар СК (Петропавловск) Искра Бр (Борчице) 1:1 окончен
27 ақпан 2016 15:00 Казахстан, Кызылординская обл., Кызылорда Кайсар (Кызылорда) Байконур (Кызылорда) 1:0 окончен
29 ақпан 2016 15:00 Казахстан, Кызылординская обл., Кызылорда Кайсар (Кызылорда) Байконур (Кызылорда) 1:1 окончен
29 ақпан 2016 21:00 , Турция Кыран (Шымкент) Звезда Кр (Кировоград) 0:4 окончен
4 наурыз 2016 21:00 , Турция Каспий (Актау) Хард (Хард) 1:0 окончен
4 наурыз 2016 21:00 , Турция Кызыл-Жар СК (Петропавловск) Гелиос (Харьков) 0:4 окончен
5 наурыз 2016 15:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Актобе (Актобе) Махтаарал (Атакент) 2:2 окончен
5 наурыз 2016 15:00 Казахстан, Алматинская обл., Талдыкорган, Запасное поле стадиона "Жетысу" Жетысу (Талдыкорган) Жетысу (U-21) (Талдыкорган) 4:1 окончен
5 наурыз 2016 15:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Ордабасы (U-21) (Шымкент) Астана (U-21) (Астана) 2:4 окончен
5 наурыз 2016 21:00 , Турция Кайсар (Кызылорда) Белшина (Бобруйск) 1:0 окончен
7 наурыз 2016 15:00 , Турция Алтай (Семей) Брумунддал (Брумунддал) 2:1 окончен
7 наурыз 2016 15:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Атакент, Стадион "Алпамыс Батыр" Махтаарал (Атакент) Тараз (U-21) (Тараз) 2:0 окончен
7 наурыз 2016 21:00 , Турция Кайсар (Кызылорда) БАТЭ (Борисов) 0:4 окончен
10 наурыз 2016 21:00 , Турция Кыран (Шымкент) Динамо-2 Кв (Киев) 1:3 окончен
11 наурыз 2016 15:00 , Кыргызстан Кайрат (U-21) (Алматы) Рузаевка (Рузаевка) 3:0 окончен
13 наурыз 2016 18:00 , Турция Кайсар (Кызылорда) Днепр Чр (Черкассы) 0:1 окончен
14 наурыз 2016 19:00 , Турция Алтай (Семей) Динамо Мн (Минск) 2:1 окончен
20 наурыз 2016 15:00 Казахстан, Акмолинская обл., Бурабайский р-н, Щучинск Окжетпес (U-21) (Кокшетау) Астана (U-21) (Астана) 1:1 окончен
21 наурыз 2016 15:00 Казахстан, Алматы Кайрат (U-21) (Алматы) Каспий (Актау) 1:0 окончен
22 наурыз 2016 15:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Жетысу (U-21) (Талдыкорган) Шахтер-Булат (Темиртау) 1:0 окончен
4 сәуір 2016 17:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Ордабасы (Шымкент) Кызыл-Жар СК (Петропавловск) 4:2 окончен
5 сәуір 2016 15:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, Стадион «Металлург» Шахтер-Булат (Темиртау) Шахтер (U-21) (Караганда) 1:1 окончен
12 сәуір 2016 15:00 Казахстан, Алматы, Стадион им. Т. Сегизбаева Кайрат (U-21) (Алматы) Жетысу (U-21) (Талдыкорган) 0:0 окончен
3 мамыр 2016 17:00 Казахстан, Жамбылская обл., Тараз Казахстан (U-16) Спартак (U-17) Тш (Ташкент) 5:1 окончен
4 мамыр 2016 17:00 Казахстан, Жамбылская обл., Тараз Казахстан (U-16) Ротор (U-17) (Волгоград) 3:0 окончен
5 мамыр 2016 17:00 Казахстан, Жамбылская обл., Тараз Казахстан (U-16) Абдыш-Ата (U-17) (Кант) 2:0 окончен
7 мамыр 2016 17:00 Казахстан, Жамбылская обл., Тараз Казахстан (U-16) РКОР (U-17) (Ташкент) 1:0 окончен
8 мамыр 2016 17:00 Казахстан, Жамбылская обл., Тараз Казахстан (U-16) Кайрат (U-17) (Алматы) 3:0 окончен
7 маусым 2016 11:30 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент, ФЦ БИИК п. Тассай Ордабасы (Шымкент) Казахстан (U-21) 0:2 окончен
10 маусым 2016 15:00 Казахстан, Алматинская обл., Талгар Казахстан (U-18) Кайрат (U-21) (Алматы) 3:2 окончен
14 маусым 2016 17:00 Казахстан, Алматинская обл., Талгар Казахстан (U-18) БН Каскелен (Каскелен) 2:1 окончен
17 маусым 2016 17:00 Казахстан, Алматинская обл., Талгар Казахстан (U-16) Сборная Алматы (U-17) (Алматы) 2:0 окончен
20 маусым 2016 17:00 Казахстан, Алматинская обл., Талгар Казахстан (U-16) ЦСКА (U-17) Ал (Алматы) 6:0 окончен
23 маусым 2016 11:00 Казахстан, Алматинская обл., Талгар Казахстан (U-16) Сборная Алматы (U-16) (Алматы) 6:0 окончен
4 тамыз 2016 18:00 Россия, Раменское Сатурн (U-21) (Раменское) Окжетпес (Кокшетау) 0:3 окончен
4 тамыз 2016 19:00 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Центральный стадион Иртыш (Павлодар) Иртыш (U-21) (Павлодар) 5:1 окончен
6 тамыз 2016 12:00 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Стадион «Мунайшы» Атырау (Атырау) Атырау (U-21) (Атырау) 2:0 окончен
6 тамыз 2016 17:00 Казахстан, Алматинская обл., Талдыкорган, Стадион «Жетысу» Жетысу (Талдыкорган) Жетысу (U-21) (Талдыкорган) 5:0 окончен
7 тамыз 2016 17:00 Россия, Раменское Сатурн (Раменское) Окжетпес (Кокшетау) 0:3 окончен
8 тамыз 2016 17:00 Казахстан, Алматы Тараз (Тараз) Ордабасы (Шымкент) 0:0 окончен
18 тамыз 2016 18:00 Казахстан, Кызылординская обл., Кызылорда Кайсар (Кызылорда) Байконур (Кызылорда) 1:1 окончен
23 тамыз 2016 18:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент, Стадион им. Кажимукана Мунайтпасова Кыран (Шымкент) Кайсар (Кызылорда) 0:0 окончен
3 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Алматы, Стадион им. Т. Сегизбаева Кайрат (Алматы) Кайрат (U-21) (Алматы) 3:0 окончен
5 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Алматинская обл., Талгар Казахстан (U-19) Алматытелеком (Алматы) 5:1 окончен
6 қыркүйек 2016 13:00 Казахстан, Астана, Стадион «Астана Арена» Астана (Астана) Байтерек (Астана) 6:0 окончен
6 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Алматинская обл., Талдыкорган, Стадион «Жетысу» Жетысу (Талдыкорган) Жетысу (U-21) (Талдыкорган) 2:1 окончен
7 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Стадион «Окжетпес» Окжетпес (Кокшетау) Рузаевка (Рузаевка) 4:0 окончен
10 қыркүйек 2016 21:00 Болгария, Благоевград Пирин (U-17) (Благоевград) Казахстан (U-17) 1:3 окончен
14 қыркүйек 2016 20:00 Болгария, София Славия (U-17) Сф (София) Казахстан (U-17) 0:1 окончен
16 қыркүйек 2016 20:30 , Болгария Пансерраикос (U-17) (Серре) Казахстан (U-17) 0:3 окончен
29 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Алматы Вельвет (Алматы) Казахстан (U-19) 4:3 окончен
6 қазан 2016 21:00 Испания, Салоу Химнастик (U-17) (Таррагона) Казахстан (U-17) 1:3 окончен
8 қазан 2016 18:00 Казахстан, Алматы, Центральный стадион Кайрат (Алматы) Оренбург (Оренбург) 2:3 окончен
10 қазан 2016 21:00 Испания, Салоу Реус (U-17) (Реус) Казахстан (U-17) 0:1 окончен
11 қазан 2016 16:00 Казахстан, Костанайская обл., Костанай, Центральный стадион Тобол (Костанай) Шахтер-Булат (Темиртау) 4:0 окончен