auth.social_login
js.pozhaluista_podojdite js.ukazhite_email js.ukazhite_imya_ili_psevdonim js.ukazhite_parol js.dlya_registracii_na_saite_vy_doljny js.dlya_redaktir_profilya js.ukazhite_korrektny_email material_dobavlen_v_izbrannoe js.dobavit_v_izbrannoe js.ubrat_iz_izbrannogo js.paroli_ne_sovpadayut js.zadaite_parol_dlya_vhoda_na_sait js.horoshi_parol_doljen_soderjat js.spasibo_za_vash_golos js.dobavit_plus_1 js.ubrat_plus_1 js.vyberite_variant_otveta
js.mesto
Русский Табло
Сайтқа кіру
auth.social_login:
Сіздің Vesti.kz сайтындағы аккаунт Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?
Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?

Сіздің жаңа құпия сөзіңізді жіберетін email-ді атаңыз. Ақырында сіз құпия сөзді жеке бетіңізде өзгерте аласыз

Футбол. Контрольные матчи 2016

Спорттың бәрі түрін көрсету


Турнирдің кезеңі 
28 желтоқсан 2015 18:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург Санкт-Петербург (U-18) (Санкт-Петербург) Казахстан (U-18) 3:0 окончен
31 желтоқсан 2015 18:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург Зенит (U-19) СПб (Санкт-Петербург) Казахстан (U-18) 3:2 окончен
6 қаңтар 2016 18:00 Казахстан, Кызылординская обл., Кызылорда Кайсар (Кызылорда) Байконур (Кызылорда) 2:0 окончен
8 қаңтар 2016 18:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург Звезда СПб (Санкт-Петербург) Казахстан (U-21) 1:1 окончен
13 қаңтар 2016 18:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург Зенит-мол (Санкт-Петербург) Казахстан (U-21) 1:3 окончен
4 ақпан 2016 19:00 Турция Каспий (Актау) Пирин (Благоевград) 0:0 окончен
6 ақпан 2016 18:00 Турция Каспий (Актау) Саповнела (Тержола) 1:0 окончен
10 ақпан 2016 18:00 Турция Аланияспор-д (Аланья) Каспий (Актау) 0:5 окончен
10 ақпан 2016 18:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Атакент , Стадион "Алпамыс Батыр" Махтаарал (Атакент) Янгиер (Янгиер) 6:0 окончен
10 ақпан 2016 18:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Ордабасы (U-21) (Шымкент) Байконур (Кызылорда) 3:1 окончен
11 ақпан 2016 21:00 Турция Кызыл-Жар СК (Петропавловск) Шиофок (Шиофок) 1:1 окончен
12 ақпан 2016 13:00 Турция Кайсар (Кызылорда) Волунтари (Волунтари) 0:2 окончен
12 ақпан 2016 21:00 Турция Кайсар (Кызылорда) Карпаты (Львов) 0:4 окончен
13 ақпан 2016 15:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Алтай (Семей) Байтерек (Астана) 3:2 окончен
13 ақпан 2016 15:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Ордабасы (U-21) (Шымкент) Байконур (Кызылорда) 1:2 окончен
15 ақпан 2016 15:00 Казахстан, Алматы , Стадион им. Т. Сегизбаева Кайрат (U-21) (Алматы) Иле-Саулет (Отеген-Батыр) 0:0 окончен
15 ақпан 2016 21:00 Турция Кайсар (Кызылорда) Медзь (Легница) 1:3 окончен
16 ақпан 2016 13:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Махтаарал (Атакент) Байконур (Кызылорда) 0:1 окончен
17 ақпан 2016 13:00 Таджикистан Эсхата (Худжант) Астана (U-21) (Астана) 1:3 окончен
17 ақпан 2016 17:00 Таджикистан ЦОП (Худжант) Астана (U-21) (Астана) 2:6 окончен
17 ақпан 2016 18:00 Турция Кызыл-Жар СК (Петропавловск) Карпаты (Львов) 0:5 окончен
17 ақпан 2016 19:00 Турция Кайсар (Кызылорда) Искра Бр (Борчице) 3:0 окончен
18 ақпан 2016 15:00 Казахстан, Алматы , Стадион им. Т. Сегизбаева Кайрат (U-21) (Алматы) Иле-Саулет (Отеген-Батыр) 8:1 окончен
19 ақпан 2016 16:00 Кыргызстан, Кант Алга (Бишкек) Тобол (U-21) (Костанай) 3:2 окончен
19 ақпан 2016 18:00 Казахстан, Южно-Казахстанская обл., Шымкент Алтай (Семей) Байконур (Кызылорда) 3:2 окончен