auth.social_login
js.pozhaluista_podojdite js.ukazhite_email js.ukazhite_imya_ili_psevdonim js.ukazhite_parol js.dlya_registracii_na_saite_vy_doljny js.dlya_redaktir_profilya js.ukazhite_korrektny_email material_dobavlen_v_izbrannoe js.dobavit_v_izbrannoe js.ubrat_iz_izbrannogo js.paroli_ne_sovpadayut js.zadaite_parol_dlya_vhoda_na_sait js.horoshi_parol_doljen_soderjat js.spasibo_za_vash_golos js.dobavit_plus_1 js.ubrat_plus_1 js.vyberite_variant_otveta
js.mesto
По-русски Табло
Сайтқа кіру
auth.social_login:
Сіздің Vesti.kz сайтындағы аккаунт Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?
Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?

Сіздің жаңа құпия сөзіңізді жіберетін email-ді атаңыз. Ақырында сіз құпия сөзді жеке бетіңізде өзгерте аласыз

Футбол. Неофициальные турниры

Топ Мерзімдер И В Н П М О
1 Иртыш 3 43 18 9 16 58-59 63
2 Ордабасы 5 41 16 12 13 49-56 60
3 Атырау 4 44 15 14 15 52-48 59
4 Шахтер 4 44 13 17 14 44-51 56
5 Кайрат 5 31 15 4 12 45-46 49
6 Астана 4 29 14 7 8 46-35 49
7 Окжетпес 3 30 12 11 7 48-38 47
8 Тобол 4 38 14 4 20 60-54 46
9 Тараз 4 31 8 13 10 37-46 37
10 Актобе 4 32 9 9 14 44-48 36
11 Кайсар 2 29 10 5 14 57-37 35
12 Жетысу 4 37 7 14 16 42-51 35
13 Казахстан (U-16) 4 13 8 1 4 43-16 25
14 Казахстан (U-21) 4 12 8 0 4 22-14 24
15 Бавария 5 9 7 1 1 17-6 22
16 Заря Лг 4 9 6 3 0 20-6 21
17 Вильярреал 3 8 6 2 0 16-6 20
18 Реал М 3 12 6 2 4 18-13 20
19 Казахстан (U-17) 3 8 6 1 1 15-2 19
20 ПСЖ 3 7 6 1 0 16-4 19
21 Барселона 3 11 5 2 4 27-16 17
22 Челси 4 10 5 2 3 18-14 17
23 Ливерпуль 4 10 5 1 4 18-12 16
24 Шахтер Д 3 8 5 1 2 8-5 16
25 Локомотив-Юниор-2001 1 5 5 0 0 20-5 15
26 Манчестер Юнайтед 4 7 5 0 2 17-12 15
27 Краснодар 3 6 4 2 0 17-6 14
28 Боруссия Д 4 7 4 2 1 11-6 14
29 Металлист 4 9 4 2 3 10-8 14
30 Фиорентина 2 5 4 1 0 7-3 13
31 Абдыш-Ата-2001 1 5 4 0 1 13-2 12
32 Олимпик Д 2 4 4 0 0 13-4 12
33 Металлург Д 2 4 4 0 0 10-2 12
34 Оренбург 3 4 4 0 0 10-4 12
35 Казахстан (U-19) 2 10 4 0 6 13-21 12
36 Карпаты 2 5 3 2 0 8-3 11
37 Говерла 2 6 3 2 1 12-8 11
38 Интер 4 12 3 2 7 10-21 11
39 Арсенал 3 5 3 1 1 13-3 10
40 Гамбург 2 5 3 1 1 9-4 10
41 Динамо К 1 4 3 1 0 8-5 10
42 Локомотив Тш 2 5 3 1 1 5-3 10
43 Зенит 3 8 3 1 4 12-11 10
44 Рома 3 6 3 1 2 14-14 10
45 Ювентус 3 6 3 1 2 8-9 10
46 Славия Сф 3 7 3 1 3 7-9 10
47 Терек 2 3 3 0 0 9-1 9
48 Звезда Кр 1 3 3 0 0 8-0 9
49 Кыргызстан (U-16) 1 5 3 0 2 15-7 9
50 Арсенал Тл 2 3 3 0 0 7-0 9
51 Волга НН 2 3 3 0 0 7-3 9
52 Тоттенхэм 4 6 3 0 3 11-7 9
53 Ягодина 2 3 3 0 0 4-1 9
54 Каспий (U-16) 1 5 3 0 2 9-7 9
55 Металлург Зп 3 6 2 3 1 10-6 9
56 Спартак М 3 6 2 2 2 9-4 8
57 Мордовия 3 5 2 2 1 5-4 8
58 Валенсия 3 8 2 2 4 12-14 8
59 Спартак 1 8 2 2 4 9-12 8
60 Ворскла 4 7 2 2 3 2-5 8
61 Ростов 2 3 2 1 0 9-4 7
62 Атлетико М 2 3 2 1 0 6-1 7
63 Динамо Мн 2 3 2 1 0 6-1 7
64 Казахмыс-2001 1 5 2 1 2 12-7 7
65 Цесна-2001 1 5 2 1 2 11-8 7
66 Берое 2 3 2 1 0 5-2 7
67 Реал Сосьедад 3 4 2 1 1 4-2 7
68 Гелиос 3 4 2 1 1 3-3 7
69 Можи Мирим 1 4 2 1 1 4-5 7
70 Акжайык 4 12 0 7 5 9-21 7
71 Эль Эульма 1 2 2 0 0 9-1 6
72 ПСВ Эйндховен 1 2 2 0 0 8-0 6
73 Амкар 1 2 2 0 0 8-1 6
74 Торпедо М 2 3 2 0 1 7-1 6
75 Майнц 2 3 2 0 1 7-1 6
76 Зброевка Брно 2 2 2 0 0 6-0 6
77 Динамо М 1 2 2 0 0 5-1 6
78 Шкендия 2 2 2 0 0 5-1 6
79 Кайсериспор 2 2 2 0 0 7-3 6
80 Османлыспор 1 3 2 0 1 6-3 6
81 Балтика 1 2 2 0 0 4-1 6
82 Широки Бриег 2 2 2 0 0 3-0 6
83 Насаф 1 2 2 0 0 5-3 6
84 Вердер 3 4 2 0 2 7-6 6
85 Динамо Спб 1 3 2 0 1 6-6 6
86 Боруссия М 2 3 2 0 1 4-4 6
87 Лион 2 4 2 0 2 4-10 6
88 Кайсар (U-16) 1 5 2 0 3 6-13 6
89 Каспий (U-15) 1 5 2 0 3 11-21 6
90 Каспий 2 6 1 3 2 6-4 6
91 Александрия 3 4 1 3 0 3-2 6
92 Крылья Советов 2 4 1 3 0 6-5 6
93 Манчестер Сити 5 8 1 3 4 13-18 6
94 Кызыл-Жар СК 3 9 1 3 5 8-19 6
95 Беларусь (U-16) 1 3 1 2 0 9-3 5
96 Интер Бк 3 3 1 2 0 4-2 5
97 Шинник 3 3 1 2 0 6-5 5
98 Фенербахче 2 3 1 2 0 5-4 5
99 Ильичевец 3 4 1 2 1 4-4 5
100 Белшина 2 5 1 2 2 4-4 5
101 Атлетик 3 4 1 2 1 5-5 5
102 Олимпиакос 2 4 1 2 1 5-5 5
103 Милан 4 10 1 2 7 9-22 5
104 Байер 2 2 1 1 0 5-1 4
105 Анжи 2 2 1 1 0 5-2 4
106 Бельхатов 2 2 1 1 0 6-3 4
107 Олимпик Марсель 2 2 1 1 0 4-2 4
108 Войводина 1 2 1 1 0 3-1 4
109 Ширак 1 2 1 1 0 4-2 4
110 Рубин 3 3 1 1 1 5-3 4
111 Клинчени 1 2 1 1 0 5-3 4
112 Динамо Бт 3 3 1 1 1 5-3 4
113 Спартак-Нальчик 2 2 1 1 0 1-0 4
114 Пакш 2 2 1 1 0 2-1 4
115 Габала 1 2 1 1 0 3-2 4
116 Латвия (U-16) 1 3 1 1 1 3-2 4
117 Кубань 1 2 1 1 0 2-1 4
118 Луч-Энергия 2 2 1 1 0 5-4 4
119 Сиах Джамеган 1 2 1 1 0 1-0 4
120 Шальке-04 3 3 1 1 1 3-3 4
121 Наполи 2 3 1 1 1 2-2 4
122 ФК Монако 2 3 1 1 1 4-5 4
123 Галатасарай 3 4 1 1 2 4-7 4
124 Порту 2 6 0 4 2 2-6 4
125 Худжант 1 1 1 0 0 8-1 3
126 Аль-Иттихад 1 1 1 0 0 6-1 3
127 Зорький 1 1 1 0 0 5-0 3
128 Брюгге (U-19) 1 1 1 0 0 5-1 3
129 Вождовац 1 1 1 0 0 4-0 3
130 Манчестер Сити (U-19) 1 1 1 0 0 3-0 3
131 Локомотив-2 1 1 1 0 0 5-2 3
132 Эспаньол (юноши) 1 1 1 0 0 4-1 3
133 Химнастик (U-16) 1 1 1 0 0 3-0 3
134 Высочина Йиглава 1 1 1 0 0 3-0 3
135 Бихор 1 1 1 0 0 3-0 3
136 Иран (U-23) 1 1 1 0 0 4-1 3
137 Хазар 1 1 1 0 0 4-1 3
138 СКА-Энергия 1 1 1 0 0 3-0 3
139 Мексика (U-20) 1 1 1 0 0 3-0 3
140 Олимпик Гр 1 1 1 0 0 3-0 3
141 БН Каскелен 1 1 1 0 0 4-1 3
142 Чонбук Моторс 1 1 1 0 0 3-0 3
143 Богемианс Пр 1 1 1 0 0 3-0 3
144 Штутгарт 1 1 1 0 0 4-2 3
145 Млада 1 1 1 0 0 4-2 3
146 Скиве 1 1 1 0 0 4-2 3
147 Энергия 1 1 1 0 0 3-1 3
148 Фиорентина (мол) 1 1 1 0 0 3-1 3
149 Айнтрахт Фр 1 1 1 0 0 3-1 3
150 Нефтчи Бк 1 1 1 0 0 4-2 3
151 Сплит РНК 1 1 1 0 0 3-1 3
152 Аданаспор 1 1 1 0 0 2-0 3
153 Днепр Дн 1 1 1 0 0 2-0 3
154 Боруссия (U-19) 1 1 1 0 0 2-0 3
155 Кыргызстан (U-21) 1 1 1 0 0 2-0 3
156 Левски 1 1 1 0 0 2-0 3
157 Бекешчаба 1 1 1 0 0 2-0 3
158 Черноморец Од 1 1 1 0 0 3-1 3
159 Севастополь 1 1 1 0 0 2-0 3
160 РБ Лейпциг 1 1 1 0 0 2-0 3
161 Сампдория 1 1 1 0 0 2-0 3
162 Торино 1 1 1 0 0 1-0 3
163 Иртыш Ом 1 1 1 0 0 1-0 3
164 Сталь Ал 1 1 1 0 0 2-1 3
165 Айнтрахт (U-21) Фр 1 1 1 0 0 2-1 3
166 Ордуспор 1 1 1 0 0 3-2 3
167 Фейеноорд 1 1 1 0 0 2-1 3
168 Хрватски Драговоляц 1 1 1 0 0 2-1 3
169 Хасково 2009 1 1 1 0 0 1-0 3
170 Варда 1 1 1 0 0 1-0 3
171 Нью-Йорк РБ 1 1 1 0 0 2-1 3
172 Зимбру 2 2 1 0 1 3-2 3
173 Клуб из Ирака 1 1 1 0 0 2-1 3
174 Фастав Злин 1 1 1 0 0 3-2 3
175 Азербайджан (U-21) 1 1 1 0 0 2-1 3
176 Уфа 1 1 1 0 0 1-0 3
177 Даугавпилс 1 1 1 0 0 2-1 3
178 Напредак 2 2 1 0 1 4-3 3
179 Сувон Блювингз 1 1 1 0 0 1-0 3
180 Ньиредьхаза Спартакус 2 2 1 0 1 4-3 3
181 Кайрат (U-21) 1 1 1 0 0 1-0 3
182 Казахстан (U-15) 1 1 1 0 0 2-1 3
183 Виль 1900 1 1 1 0 0 2-1 3
184 Дубай 1 1 1 0 0 1-0 3
185 Кельн 1 1 1 0 0 3-2 3
186 Пазарспор 1 1 1 0 0 1-0 3
187 Хавельсе 1 1 1 0 0 2-1 3
188 Шленск 1 2 1 0 1 4-3 3
189 Салют 1 1 1 0 0 1-0 3
190 Сарыер 1 1 1 0 0 2-1 3
191 Денизлиспор 1 1 1 0 0 1-0 3
192 Динамо Бр 1 1 1 0 0 3-2 3
193 Зенит-мол 1 1 1 0 0 2-1 3
194 Нафт 1 1 1 0 0 2-1 3
195 Зноймо 1 1 1 0 0 3-2 3
196 Дунайварош-Палхалмаи АСЕ 1 1 1 0 0 1-0 3
197 Ордабасы (U-17) 1 1 1 0 0 1-0 3
198 Виктория Берлин 1 1 1 0 0 1-0 3
199 Генчлербирлиги 1 1 1 0 0 1-0 3
200 Кайрат (U-19) 1 1 1 0 0 2-1 3
201 Карабах 1 1 1 0 0 2-1 3
202 Славия П 1 1 1 0 0 1-0 3
203 Мольде 1 1 1 0 0 1-0 3
204 Зета 1 2 1 0 1 2-2 3
205 Бетис 2 2 1 0 1 2-2 3
206 Симург 1 2 1 0 1 3-4 3
207 Лацио 2 2 1 0 1 2-3 3
208 Рад 2 2 1 0 1 1-2 3
209 Пахтакор 2 2 1 0 1 2-4 3
210 Тобол (U-21) 1 3 1 0 2 5-7 3
211 Севилья 3 3 1 0 2 5-8 3
212 ЦСКА-2001 1 5 1 0 4 8-11 3
213 Литва (U-16) 1 3 1 0 2 3-9 3
214 Волынь 3 3 0 3 0 3-3 3
215 Милсами 3 4 0 3 1 2-4 3
216 Уйпешт 2 2 0 2 0 3-3 2
217 Волгарь 1 2 0 2 0 2-2 2
218 Удинезе 1 2 0 2 0 0-0 2
219 Алмалык 2 2 0 2 0 1-1 2
220 Истиклол 1 2 0 2 0 4-4 2
221 Улисс 1 2 0 2 0 2-2 2
222 Вион Злате Моравце 1 2 0 2 0 2-2 2
223 Пирин 1 2 0 2 0 0-0 2
224 Миддлсбро 1 2 0 2 0 0-0 2
225 ЦСКА Сф 2 2 0 2 0 0-0 2
226 Минск 3 5 0 2 3 3-7 2
227 Спартак-2 М 1 1 0 1 0 2-2 1
228 Црвена Звезда 1 1 0 1 0 1-1 1
229 Монтана 1 1 0 1 0 1-1 1
230 Валеренга 1 1 0 1 0 0-0 1
231 Хунань Биллоуз 1 1 0 1 0 1-1 1
232 Чемпионы Алматы "Арлан" 1 1 0 1 0 8-8 1
233 Бернли 1 1 0 1 0 2-2 1
234 Петролул 1 1 0 1 0 0-0 1
235 Мельбурн Виктори 1 1 0 1 0 1-1 1
236 Молодежная сборная (U-21) 1 1 0 1 0 2-2 1
237 Таврия 1 1 0 1 0 0-0 1
238 Мьянма (U-19) 1 1 0 1 0 2-2 1
239 Сандерленд 1 1 0 1 0 1-1 1
240 Ягеллония 1 1 0 1 0 0-0 1
241 Сборная легионеров 1 1 0 1 0 2-2 1
242 Даугава Р 1 1 0 1 0 3-3 1
243 Анкара Гёльбаши 1 1 0 1 0 1-1 1
244 Манавгат Эвренсекиспор 1 1 0 1 0 1-1 1
245 Анжи-2 1 1 0 1 0 2-2 1
246 Петротрест 1 1 0 1 0 1-1 1
247 Ницца 1 1 0 1 0 1-1 1
248 Элазигспор 1 1 0 1 0 1-1 1
249 Фулад 1 1 0 1 0 1-1 1
250 АЕК Аф 1 1 0 1 0 0-0 1
251 Младост Пд 1 1 0 1 0 0-0 1
252 Сибирь 1 1 0 1 0 0-0 1
253 Спарта П 1 1 0 1 0 0-0 1
254 Витязь Пд 1 1 0 1 0 0-0 1
255 Аякс 1 1 0 1 0 2-2 1
256 Сельта 1 1 0 1 0 2-2 1
257 Саджата 1 1 0 1 0 1-1 1
258 Алашкерт 1 1 0 1 0 0-0 1
259 Ланс 1 1 0 1 0 1-1 1
260 Ветераны "Кайрата" 1 1 0 1 0 8-8 1
261 Уилмингтон 1 1 0 1 0 0-0 1
262 Клуб из Турции 1 1 0 1 0 1-1 1
263 Нафт Аль-Джануб 1 1 0 1 0 1-1 1
264 Поли Тимишоара 1 1 0 1 0 0-0 1
265 Динамо Бх 1 1 0 1 0 0-0 1
266 Ханчжоу Гринтаун 1 1 0 1 0 3-3 1
267 Рапид Бх 1 1 0 1 0 0-0 1
268 Висла 1 1 0 1 0 2-2 1
269 Аустрия Л 1 1 0 1 0 1-1 1
270 Младеновац 1 1 0 1 0 0-0 1
271 Бордо 1 1 0 1 0 2-2 1
272 Пюник 1 1 0 1 0 1-1 1
273 Спартак Тр 1 1 0 1 0 1-1 1
274 Чанкириспор 1 1 0 1 0 1-1 1
275 Небитчи 1 1 0 1 0 0-0 1
276 Шиофок 1 1 0 1 0 1-1 1
277 Казахстан 1 1 0 1 0 2-2 1
278 ПАОК 1 1 0 1 0 0-0 1
279 Бартынспор 1 1 0 1 0 0-0 1
280 Черно Море 1 1 0 1 0 1-1 1
281 Заря Бл 1 2 0 1 1 1-2 1
282 Тыргу-Муреш 2 2 0 1 1 1-2 1
283 Гомель 2 2 0 1 1 3-4 1
284 Зенит Иж 1 2 0 1 1 2-3 1
285 Кукеси 2 2 0 1 1 1-2 1
286 Ротор 1 2 0 1 1 4-6 1
287 Сассуоло 2 2 0 1 1 3-5 1
288 Восток 1 2 0 1 1 1-3 1
289 Байа (U-17) 1 2 0 1 1 0-2 1
290 ЦСКА М 1 3 0 1 2 1-4 1
291 Селтик 1 3 0 1 2 2-6 1
292 Лестер Сити 1 3 0 1 2 3-9 1
293 Спортинг Л 1 3 0 1 2 0-6 1
294 Сиони 2 3 0 1 2 1-8 1
295 Бенфика 3 5 0 1 4 5-13 1
296 Лех 1 1 0 0 1 1-2 0
297 Эрзурумспор 1 1 0 0 1 0-1 0
298 Сегед 1 1 0 0 1 0-1 0
299 Бешикташ 1 1 0 0 1 1-2 0
300 Аль-Иттихад Тр 1 1 0 0 1 1-2 0
301 Эйбар 1 1 0 0 1 0-1 0
302 Анкара Беладьяси 1 1 0 0 1 0-1 0
303 Звезда Градачац 1 1 0 0 1 0-1 0
304 Славия (U-17) Сф 1 1 0 0 1 0-1 0
305 Жилина 1 1 0 0 1 0-1 0
306 Байтерек 1 1 0 0 1 1-2 0
307 Судува 1 1 0 0 1 0-1 0
308 Гвадалахара 1 1 0 0 1 0-1 0
309 Карлстад Юнайтед 1 1 0 0 1 3-4 0
310 Пелистер 1 1 0 0 1 0-1 0
311 Дармштадт 1898 1 1 0 0 1 0-1 0
312 Динамо-мол М 1 1 0 0 1 0-1 0
313 Эвертон 1 1 0 0 1 1-2 0
314 Хорсенс 1 1 0 0 1 1-2 0
315 Болонья 1 1 0 0 1 1-2 0
316 БИТ 1 1 0 0 1 0-1 0
317 Астана-1964 1 1 0 0 1 0-1 0
318 СКВИЧ 1 1 0 0 1 1-2 0
319 Кьево 1 1 0 0 1 0-1 0
320 Динамо К (U-19) 1 1 0 0 1 0-1 0
321 Горняк КР 1 1 0 0 1 0-1 0
322 ЦСКА (U-19) Ал 1 1 0 0 1 0-1 0
323 Люнгбю 1 1 0 0 1 0-1 0
324 Ньюкасл 1 1 0 0 1 0-1 0
325 Букаспор 1 1 0 0 1 0-1 0
326 Верона Хеллас 1 1 0 0 1 1-2 0
327 Легионово 1 1 0 0 1 1-2 0
328 Винтертур 1 1 0 0 1 0-1 0
329 Сарагоса 1 1 0 0 1 1-2 0
330 Захо 1 1 0 0 1 0-1 0
331 Кызылкум 1 1 0 0 1 0-1 0
332 Слобода 1 1 0 0 1 1-2 0
333 Милан (мол) 1 1 0 0 1 1-2 0
334 Ушак Спортиф 1 1 0 0 1 1-2 0
335 Хедд 1 1 0 0 1 1-2 0
336 Нефтчи Фр 1 1 0 0 1 0-1 0
337 ГКС Тыхы 1 1 0 0 1 0-1 0
338 Дебрецен 1 1 0 0 1 0-1 0
339 Атлантас 1 1 0 0 1 0-1 0
340 Татран 1 1 0 0 1 1-2 0
341 Университатя Кл 1 1 0 0 1 1-2 0
342 Анкарагюджю 1 1 0 0 1 1-2 0
343 Ашхабад 1 1 0 0 1 1-2 0
344 Спартак Юр 1 1 0 0 1 0-1 0
345 Будучность Пд 1 1 0 0 1 0-1 0
346 Кайрат (U-16) 1 1 0 0 1 1-2 0
347 Лашын 1 1 0 0 1 2-3 0
348 Вупперталь 1 1 0 0 1 0-1 0
349 Зонненхоф Гроссаспах 1 1 0 0 1 0-1 0
350 БАТЭ 1 1 0 0 1 0-1 0
351 Нови Пазар 1 1 0 0 1 1-2 0
352 Динамо К (U-21) 1 2 0 0 2 0-2 0
353 Шанхай Шэньхуа 1 2 0 0 2 1-3 0
354 Карталспор 1 1 0 0 1 1-3 0
355 Диошдьер 1 1 0 0 1 1-3 0
356 Дила 1 2 0 0 2 3-5 0
357 Днепр Чр 1 1 0 0 1 0-2 0
358 Академия УТМ 1 1 0 0 1 1-3 0
359 Бунедкор 2 2 0 0 2 0-2 0
360 Татван Генчлербирлиги 1 1 0 0 1 0-2 0
361 Кыргызстан 1 1 0 0 1 0-2 0
362 Тараз (U-21) 1 1 0 0 1 0-2 0
363 Марибор 1 1 0 0 1 0-2 0
364 Динамо-II Др 1 1 0 0 1 1-3 0
365 Йемен (U-22) 1 1 0 0 1 0-2 0
366 Паяс Беледиеспор 1975 1 1 0 0 1 0-2 0
367 Легия Гд 2 2 0 0 2 2-4 0
368 Бней-Сахнин 1 1 0 0 1 2-4 0
369 Дюзуртспор 1 1 0 0 1 0-2 0
370 Нефтехимик 1 1 0 0 1 0-2 0
371 Сан-Карлос 1 1 0 0 1 1-3 0
372 Долгопрудный 1 1 0 0 1 2-4 0
373 Витесс 1 1 0 0 1 1-3 0
374 Пандурий 1 1 0 0 1 0-2 0
375 Алтын Асыр 1 1 0 0 1 0-2 0
376 Шукура 1 1 0 0 1 0-2 0
377 Сараюни 1 1 0 0 1 0-2 0
378 Махтаарал 1 1 0 0 1 0-2 0
379 Флямуртари 1 1 0 0 1 0-2 0
380 Банско 1 1 0 0 1 0-2 0
381 Габала-д 1 1 0 0 1 0-2 0
382 Сараево 1 2 0 0 2 3-6 0
383 Ингольштадт 04 2 2 0 0 2 0-3 0
384 Сан-Паулу 1 2 0 0 2 0-3 0
385 Фарул 1 1 0 0 1 0-3 0
386 Кириккалеспор 1 1 0 0 1 0-3 0
387 Кайрат (U-18) 1 1 0 0 1 0-3 0
388 Локомотив Пл 1 1 0 0 1 1-4 0
389 Кальяри 1 1 0 0 1 1-4 0
390 Зира 1 1 0 0 1 1-4 0
391 Йонгин 1 2 0 0 2 2-5 0
392 Пансерраикос (U-17) 1 1 0 0 1 0-3 0
393 Коньяалти 1 1 0 0 1 0-3 0
394 Турново 1 2 0 0 2 1-4 0
395 Суонси Сити 1 1 0 0 1 0-3 0
396 Панатинаикос 1 1 0 0 1 0-3 0
397 Сталь Дн 1 2 0 0 2 1-4 0
398 АЛФ-2007 1 1 0 0 1 0-3 0
399 Бухоро 1 2 0 0 2 1-4 0
400 Карагюмрюк 1 1 0 0 1 1-5 0
401 Каспий (U-17) 1 1 0 0 1 0-4 0
402 Орехово-Зуево 1 1 0 0 1 0-4 0
403 Леванте 1 1 0 0 1 0-4 0
404 Аль-Меррейх 1 1 0 0 1 1-5 0
405 Легионеры 1 1 0 0 1 0-4 0
406 Балкан 1 1 0 0 1 2-6 0
407 Камбрильс (юноши) 1 1 0 0 1 0-4 0
408 Звезда (юн) Мн 1 1 0 0 1 0-4 0
409 ЦСКА-д Ал 1 2 0 0 2 0-5 0
410 Рудар Пл 1 1 0 0 1 1-6 0
411 Монтажник (U-16) 1 1 0 0 1 1-6 0
412 Вест Хэм Юнайтед 2 3 0 0 3 3-8 0
413 Серикспор 1 2 0 0 2 0-5 0
414 XV де Пирасикаба 1 1 0 0 1 1-6 0
415 Атырау (U-21) 1 1 0 0 1 0-5 0
416 Леон 1 1 0 0 1 0-6 0
417 Буджак Беледиеспор 1 1 0 0 1 1-7 0
418 Этибанк Феррокром 1 1 0 0 1 1-7 0
419 ЦСКА Ал 1 1 0 0 1 1-7 0
420 Вольфсбург 2 3 0 0 3 2-8 0
421 Муратпаша 2 2 0 0 2 1-8 0
422 Шахтер-Булат 3 3 0 0 3 0-7 0
423 СШВСМ-Барыс 1 2 0 0 2 1-8 0
424 Антальяспор (U-19) 1 1 0 0 1 0-8 0
425 ХИК 2 2 0 0 2 0-8 0
426 Белуша 1 1 0 0 1 0-9 0
427 Жетысу (U-21) 2 2 0 0 2 2-12 0
428 Текирова 1 1 0 0 1 0-13 0
429 Инити 1 2 0 0 2 0-13 0
430 Туркменбаши (U-16) 1 4 0 0 4 1-16 0
431 ФШМ-2001 1 5 0 0 5 0-31 0