Әлеуметтік желі арқылы кіру
Тілеуіңіз болсын, күтіңіз... Email жазып көрсетіңіз Атыңызды немесе лақап атыңызды жазып көрсетіңіз Құпия сөз жазып көрсетіңіз Сайтта тіркелу үшін Сіз бірлестіктің ережелерін қабылдауыңыз қажет Профильді өзгерту үшін сайтқа кіру қажет Дұрыс email жазып көрсетіңіз Мәлімет таңдаулыға қосылды Таңдаулыға қосу Таңдаулыдан алып тастау Құпия сөздер сәйкес келмейді Сайтқа кіретін құпия сөз жазып көрсетіңіз Жақсы құпия сөзде кіші, бас латиндық әріптер және сандық белгілер болуы керек. Құпия сөзге тыныс белгілерін қосуға және ұзындығын кем дегенде 8 әріп жасауға ұсыныс береміз. Даусыңызға рахмет! Қосу +1 Алып тастау +1 Жауап нұсқасын таңдаңыз
Орын
По-русски Табло Правила комментирования
Сайтқа кіру
Әлеуметтік желі арқылы кіру:
Сіздің Vesti.kz сайтындағы аккаунт Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?
Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?

Сіздің жаңа құпия сөзіңізді жіберетін email-ді атаңыз. Ақырында сіз құпия сөзді жеке бетіңізде өзгерте аласыз
6 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Астана, ДС «Казахстан» Бейбарыс (Атырау) Арлан (Кокшетау) 2:5 окончен
6 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Астана (Астана) 2:3 окончен
6 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Иртыш (Павлодар) 1:3 окончен
6 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Алматы (Алматы) 6:2 окончен
7 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Астана, ДС «Казахстан» Бейбарыс (Атырау) Арлан (Кокшетау) 2:1 окончен
7 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Астана (Астана) 2:4 окончен
7 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Иртыш (Павлодар) 3:0 окончен
7 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Алматы (Алматы) 3:0 окончен
10 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Астана, ДС «Казахстан» Бейбарыс (Атырау) Астана (Астана) 5:0 окончен
10 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Арлан (Кокшетау) 1:6 окончен
10 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 1:2 окончен
10 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Иртыш (Павлодар) 1:2 окончен
10 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Алматы (Алматы) 6:1 окончен
11 қыркүйек 2016 12:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Иртыш (Павлодар) 5:2 окончен
11 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Астана, ДС «Казахстан» Бейбарыс (Атырау) Астана (Астана) 2:0 окончен
11 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Арлан (Кокшетау) 0:6 окончен
11 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 3:2 ОТ окончен
11 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Алматы (Алматы) 1:2 ОТ окончен
14 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 4:2 окончен
15 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 4:2 окончен
18 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Алматы, Дворец Спорта им. Балуана Шолака Алматы (Алматы) Горняк (Рудный) 6:0 окончен
18 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Астана, ДС «Казахстан» Астана (Астана) Номад (Астана) 1:2 окончен
18 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Арлан (Кокшетау) 2:3 окончен
19 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Алматы, Дворец Спорта им. Балуана Шолака Алматы (Алматы) Горняк (Рудный) 3:1 окончен
19 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Астана, ДС «Казахстан» Астана (Астана) Номад (Астана) 5:4 окончен
19 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Арлан (Кокшетау) 2:1 окончен
22 қыркүйек 2016 18:30 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Бейбарыс (Атырау) 1:3 окончен
22 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Астана, ДС «Казахстан» Астана (Астана) Горняк (Рудный) 0:2 окончен
22 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Арлан (Кокшетау) 4:1 окончен
23 қыркүйек 2016 18:30 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Бейбарыс (Атырау) 1:3 окончен
23 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Астана, ДС «Казахстан» Астана (Астана) Горняк (Рудный) 3:4 Б окончен
23 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Темиртау (Темиртау) 1:4 окончен
23 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Арлан (Кокшетау) 3:0 окончен
24 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Темиртау (Темиртау) 2:1 окончен
26 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Кулагер (Петропавловск) 2:1 окончен
26 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Астана, Спортивный комплекс «Барыс» Астана (Астана) Арлан (Кокшетау) 2:6 окончен
26 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Горняк (Рудный) 7:0 окончен
27 қыркүйек 2016 15:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Горняк (Рудный) 3:1 окончен
27 қыркүйек 2016 18:30 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Темиртау (Темиртау) 0:2 окончен
27 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Кулагер (Петропавловск) 4:3 окончен
27 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Астана, ДС «Казахстан» Астана (Астана) Арлан (Кокшетау) 1:2 окончен
27 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Бейбарыс (Атырау) 3:4 ОТ окончен
28 қыркүйек 2016 14:00 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Темиртау (Темиртау) 1:2 окончен
28 қыркүйек 2016 19:00 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Бейбарыс (Атырау) 3:2 Б окончен
1 қазан 2016 17:00 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Астана (Астана) 5:4 окончен
1 қазан 2016 17:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Кулагер (Петропавловск) 1:4 окончен
2 қазан 2016 15:00 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Астана (Астана) 4:2 окончен
2 қазан 2016 17:00 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Иртыш (Павлодар) 3:1 окончен
2 қазан 2016 17:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 2:3 ОТ окончен
2 қазан 2016 17:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Кулагер (Петропавловск) 1:2 окончен
3 қазан 2016 19:00 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Иртыш (Павлодар) 8:5 окончен
3 қазан 2016 19:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 3:5 окончен
5 қазан 2016 19:00 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Номад (Астана) 2:3 ОТ окончен
6 қазан 2016 19:00 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 3:2 окончен
6 қазан 2016 19:00 Казахстан, Астана, ДС «Казахстан» Астана (Астана) Темиртау (Темиртау) 1:5 окончен
6 қазан 2016 19:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Иртыш (Павлодар) 1:3 окончен
6 қазан 2016 19:00 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Номад (Астана) 4:3 окончен
7 қазан 2016 19:00 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 5:2 окончен
7 қазан 2016 19:00 Казахстан, Астана, ДС «Казахстан» Астана (Астана) Темиртау (Темиртау) 3:2 окончен
7 қазан 2016 19:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Иртыш (Павлодар) 2:3 окончен
10 қазан 2016 19:00 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 1:2 окончен
10 қазан 2016 20:00 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Номад (Астана) 3:1 окончен
11 қазан 2016 19:00 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 3:4 ОТ окончен
11 қазан 2016 20:00 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Номад (Астана) 3:4 окончен
13 қазан 2016 19:00 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Кулагер (Петропавловск) 3:2 окончен
14 қазан 2016 19:00 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Номад (Астана) 3:1 окончен
14 қазан 2016 19:00 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Кулагер (Петропавловск) 5:3 окончен
14 қазан 2016 20:00 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Горняк (Рудный) 7:2 окончен
15 қазан 2016 17:00 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Номад (Астана) 2:1 ОТ окончен
15 қазан 2016 18:00 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Горняк (Рудный) 2:0 окончен
18 қазан 2016 18:30 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Иртыш (Павлодар) 1:2 окончен
18 қазан 2016 19:00 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Арлан (Кокшетау) 1:2 окончен
18 қазан 2016 19:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Астана (Астана) 4:3 окончен
19 қазан 2016 14:00 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Иртыш (Павлодар) 3:2 окончен
19 қазан 2016 19:00 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Арлан (Кокшетау) 2:3 Б окончен
19 қазан 2016 19:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Астана (Астана) 7:0 окончен
22 қазан 2016 17:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Арлан (Кокшетау) 2:4 окончен
22 қазан 2016 18:00 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Кулагер (Петропавловск) 2:0 окончен
23 қазан 2016 17:00 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Алматы (Алматы) 7:2 окончен
23 қазан 2016 17:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Астана (Астана) 5:2 окончен
23 қазан 2016 17:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Арлан (Кокшетау) 4:7 окончен
23 қазан 2016 18:00 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Кулагер (Петропавловск) 2:1 окончен
24 қазан 2016 13:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Астана (Астана) 6:1 окончен
24 қазан 2016 19:00 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Алматы (Алматы) 3:1 окончен
26 қазан 2016 19:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Кулагер (Петропавловск) 1:5 окончен
27 қазан 2016 14:00 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Алматы (Алматы) 2:1 окончен
27 қазан 2016 19:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Кулагер (Петропавловск) 1:4 окончен
27 қазан 2016 19:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Бейбарыс (Атырау) 2:3 ОТ окончен
28 қазан 2016 14:00 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Алматы (Алматы) 2:5 окончен
28 қазан 2016 19:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Бейбарыс (Атырау) 2:3 ОТ окончен
31 қазан 2016 18:30 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Номад (Астана) 1:4 окончен
31 қазан 2016 19:00 Казахстан, Астана, ДС «Казахстан» Астана (Астана) Бейбарыс (Атырау) 0:5 окончен
1 қараша 2016 18:30 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Номад (Астана) 2:1 Б окончен
1 қараша 2016 19:00 Казахстан, Астана, Спортивный комплекс «Барыс» Астана (Астана) Бейбарыс (Атырау) 0:5 окончен
4 қараша 2016 19:00 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Астана (Астана) не начат
4 қараша 2016 19:00 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Номад (Астана) не начат
5 қараша 2016 17:00 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Астана (Астана) не начат
5 қараша 2016 17:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Темиртау (Темиртау) не начат
5 қараша 2016 17:00 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Номад (Астана) не начат
5 қараша 2016 18:00 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) не начат
6 қараша 2016 17:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Темиртау (Темиртау) не начат
6 қараша 2016 18:00 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) не начат
8 қараша 2016 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Астана (Астана) не начат
9 қараша 2016 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Иртыш (Павлодар) не начат
9 қараша 2016 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Горняк (Рудный) не начат
9 қараша 2016 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Темиртау (Темиртау) не начат
9 қараша 2016 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Астана (Астана) не начат
9 қараша 2016 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) не начат
10 қараша 2016 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Иртыш (Павлодар) не начат
10 қараша 2016 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Горняк (Рудный) не начат
10 қараша 2016 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Темиртау (Темиртау) не начат
10 қараша 2016 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) не начат
13 қараша 2016 Казахстан, Астана, Спортивный комплекс «Барыс» Астана (Астана) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) не начат
13 қараша 2016 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Иртыш (Павлодар) не начат
13 қараша 2016 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Горняк (Рудный) не начат
14 қараша 2016 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Алматы (Алматы) не начат
14 қараша 2016 Казахстан, Астана, Спортивный комплекс «Барыс» Астана (Астана) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) не начат
14 қараша 2016 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Иртыш (Павлодар) не начат
14 қараша 2016 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Горняк (Рудный) не начат
15 қараша 2016 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Алматы (Алматы) не начат
15 қараша 2016 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Кулагер (Петропавловск) не начат
16 қараша 2016 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Кулагер (Петропавловск) не начат
18 қараша 2016 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Алматы (Алматы) не начат
19 қараша 2016 Казахстан, Астана, Спортивный комплекс «Барыс» Астана (Астана) Кулагер (Петропавловск) не начат
19 қараша 2016 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Алматы (Алматы) не начат
20 қараша 2016 Казахстан, Астана, Спортивный комплекс «Барыс» Астана (Астана) Кулагер (Петропавловск) не начат
21 қараша 2016 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Арлан (Кокшетау) не начат
21 қараша 2016 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Темиртау (Темиртау) не начат
22 қараша 2016 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Арлан (Кокшетау) не начат
22 қараша 2016 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Номад (Астана) Темиртау (Темиртау) не начат
23 қараша 2016 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Горняк (Рудный) не начат
24 қараша 2016 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Горняк (Рудный) не начат
25 қараша 2016 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Бейбарыс (Атырау) не начат
25 қараша 2016 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Астана (Астана) не начат
25 қараша 2016 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Арлан (Кокшетау) не начат
25 қараша 2016 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Номад (Астана) не начат
26 қараша 2016 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Бейбарыс (Атырау) не начат
26 қараша 2016 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Астана (Астана) не начат
26 қараша 2016 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Арлан (Кокшетау) не начат
26 қараша 2016 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Номад (Астана) не начат
29 қараша 2016 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Горняк (Рудный) не начат
29 қараша 2016 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Астана (Астана) не начат
29 қараша 2016 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Бейбарыс (Атырау) не начат
30 қараша 2016 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Горняк (Рудный) не начат
30 қараша 2016 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Астана (Астана) не начат
30 қараша 2016 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Бейбарыс (Атырау) не начат
3 желтоқсан 2016 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Горняк (Рудный) не начат
4 желтоқсан 2016 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Горняк (Рудный) не начат
4 желтоқсан 2016 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Темиртау (Темиртау) не начат
5 желтоқсан 2016 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Алматы (Алматы) не начат
5 желтоқсан 2016 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Темиртау (Темиртау) не начат
6 желтоқсан 2016 Казахстан, Атырауская обл., Атырау, Ледовый Дворец им. Хиуаз Доспановой Бейбарыс (Атырау) Алматы (Алматы) не начат
8 желтоқсан 2016 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Темиртау (Темиртау) не начат
9 желтоқсан 2016 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Темиртау (Темиртау) не начат
9 желтоқсан 2016 Казахстан, Астана, Спортивный комплекс «Барыс» Астана (Астана) Иртыш (Павлодар) не начат
10 желтоқсан 2016 Казахстан, Астана, Спортивный комплекс «Барыс» Астана (Астана) Иртыш (Павлодар) не начат
10 желтоқсан 2016 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Алматы (Алматы) не начат
11 желтоқсан 2016 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Алматы (Алматы) не начат
13 желтоқсан 2016 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Иртыш (Павлодар) не начат
14 желтоқсан 2016 Казахстан, Астана, Спортивный комплекс «Барыс» Астана (Астана) Алматы (Алматы) не начат
14 желтоқсан 2016 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Бейбарыс (Атырау) не начат
14 желтоқсан 2016 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау, ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Иртыш (Павлодар) не начат
15 желтоқсан 2016 Казахстан, Астана, Спортивный комплекс «Барыс» Астана (Астана) Алматы (Алматы) не начат
15 желтоқсан 2016 Казахстан, Северо-Казахстанская обл., Петропавловск, ДС им. А. Винокурова Кулагер (Петропавловск) Бейбарыс (Атырау) не начат
18 желтоқсан 2016 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Бейбарыс (Атырау) не начат
19 желтоқсан 2016 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Бейбарыс (Атырау) не начат
19 желтоқсан 2016 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Кулагер (Петропавловск) не начат
20 желтоқсан 2016 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Кулагер (Петропавловск) не начат
22 желтоқсан 2016 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Темиртау (Темиртау) не начат
22 желтоқсан 2016 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Номад (Астана) не начат
22 желтоқсан 2016 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Бейбарыс (Атырау) не начат
23 желтоқсан 2016 Казахстан, Алматы, Ледовая арена "Олимпик" Алматы (Алматы) Темиртау (Темиртау) не начат
23 желтоқсан 2016 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Кулагер (Петропавловск) не начат
23 желтоқсан 2016 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау, Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Номад (Астана) не начат
23 желтоқсан 2016 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Бейбарыс (Атырау) не начат
24 желтоқсан 2016 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск, ДС им. Б. Александрова Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) Кулагер (Петропавловск) не начат
26 желтоқсан 2016 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Номад (Астана) не начат
27 желтоқсан 2016 Казахстан, Костанайская обл., Рудный, Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Номад (Астана) не начат
27 желтоқсан 2016 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) не начат
28 желтоқсан 2016 Казахстан, Павлодарская обл., Павлодар, Ледовый Дворец «Астана» Иртыш (Павлодар) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) не начат