auth.social_login
js.pozhaluista_podojdite js.ukazhite_email js.ukazhite_imya_ili_psevdonim js.ukazhite_parol js.dlya_registracii_na_saite_vy_doljny js.dlya_redaktir_profilya js.ukazhite_korrektny_email material_dobavlen_v_izbrannoe js.dobavit_v_izbrannoe js.ubrat_iz_izbrannogo js.paroli_ne_sovpadayut js.zadaite_parol_dlya_vhoda_na_sait js.horoshi_parol_doljen_soderjat js.spasibo_za_vash_golos js.dobavit_plus_1 js.ubrat_plus_1 js.vyberite_variant_otveta
js.mesto
Русский Табло
Сайтқа кіру
auth.social_login:
Сіздің Vesti.kz сайтындағы аккаунт Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?
Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?

Сіздің жаңа құпия сөзіңізді жіберетін email-ді атаңыз. Ақырында сіз құпия сөзді жеке бетіңізде өзгерте аласыз

Хоккей. Контрольные игры 2013/14

Спорттың бәрі түрін көрсету


Турнирдің кезеңі 
21 шілде 2013 10:30 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау , Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Беркут (Караганда) 4:3 окончен
26 шілде 2013 11:00 Казахстан, Астана Астана (Астана) Номад (Астана) 3:2 окончен
26 шілде 2013 18:00 Чехия Спарта П (Прага) Торпедо УК (Усть-Каменогорск) отменён
27 шілде 2013 11:00 Казахстан, Астана Астана (Астана) Снежные Барсы (мол) (Астана) 6:5 окончен
27 шілде 2013 17:00 Казахстан, Астана Астана (Астана) Арлан (Кокшетау) 4:2 окончен
30 шілде 2013 21:00 Швейцария, Давос Барыс (Астана) СКА (Санкт-Петербург) 3:3 окончен
30 шілде 2013 23:00 Чехия Бенатки (Бенатки-над-Йизероу) Торпедо УК (Усть-Каменогорск) 0:4 окончен
1 тамыз 2013 18:00 Казахстан, Астана , ДС «Казахстан» Снежные Барсы (мол) (Астана) Номад (Астана) 3:2 Б окончен
1 тамыз 2013 22:30 Чехия, Либерец Бенатки (Бенатки-над-Йизероу) Торпедо УК (Усть-Каменогорск) 3:1 окончен
3 тамыз 2013 17:00 Латвия Бейбарыс (Атырау) Кубань (Краснодар) 2:6 окончен
3 тамыз 2013 18:00 Казахстан, Астана , ДС «Казахстан» Астана (Астана) Номад (Астана) 8:2 окончен
3 тамыз 2013 23:00 Швейцария Давос (Давос) Барыс (Астана) 2:5 окончен
4 тамыз 2013 20:00 Швейцария Давос (Давос) Барыс (Астана) 3:1 окончен
5 тамыз 2013 18:00 Россия, Новосибирская обл., Бердск Кристалл Бр (Бердск) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 4:4 окончен
5 тамыз 2013 18:00 Словакия Нитра (Нитра) Иртыш (Павлодар) 5:3 окончен
6 тамыз 2013 18:00 Россия, Новосибирская обл., Бердск Кристалл Бр (Бердск) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 6:9 окончен
7 тамыз 2013 18:00 Словакия Зволен (Зволен) Иртыш (Павлодар) 1:3 окончен
8 тамыз 2013 14:00 Казахстан, Карагандинская обл., Караганда , ЛД Караганды-Арена Беркут (Караганда) Астана (Астана) 1:2 окончен
8 тамыз 2013 18:00 Россия, Барнаул Алтайские Беркуты (Барнаул) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 4:2 окончен
9 тамыз 2013 18:00 Россия, Барнаул Алтайские Беркуты (Барнаул) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 2:3 ОТ окончен
9 тамыз 2013 18:00 Казахстан, Карагандинская обл., Караганда , ЛД Караганды-Арена Беркут (Караганда) Темиртау (Темиртау) 2:1 окончен
9 тамыз 2013 18:00 Словакия Нитра (Нитра) Иртыш (Павлодар) 5:4 Б окончен
10 тамыз 2013 18:00 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск , ДС им. Б. Александрова Торпедо УК (Усть-Каменогорск) Алматы (Алматы) 4:2 окончен
11 тамыз 2013 00:30 Франция Гап Ле Рапас (Гап) Сарыарка (Караганда) 2:4 окончен
11 тамыз 2013 18:00 Россия, Барнаул Алтай Б (Барнаул) Алтай-Торпедо (Усть-Каменогорск) 6:5 ОТ окончен
11 тамыз 2013 18:00 Россия, Новосибирская обл., Бердск Кристалл Бр (Бердск) Снежные Барсы (мол) (Астана) 2:0 окончен
11 тамыз 2013 18:00 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск Торпедо УК (Усть-Каменогорск) Алматы (Алматы) 4:3 окончен
13 тамыз 2013 18:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный , Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Арлан (Кокшетау) 1:4 окончен
13 тамыз 2013 18:30 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау , ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Алматы (Алматы) 4:1 окончен
13 тамыз 2013 22:00 Словакия Пьяштяны (Пьяштяны) Иртыш (Павлодар) 3:4 окончен
14 тамыз 2013 12:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный , Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Арлан (Кокшетау) 4:3 ОТ окончен