auth.social_login
js.pozhaluista_podojdite js.ukazhite_email js.ukazhite_imya_ili_psevdonim js.ukazhite_parol js.dlya_registracii_na_saite_vy_doljny js.dlya_redaktir_profilya js.ukazhite_korrektny_email material_dobavlen_v_izbrannoe js.dobavit_v_izbrannoe js.ubrat_iz_izbrannogo js.paroli_ne_sovpadayut js.zadaite_parol_dlya_vhoda_na_sait js.horoshi_parol_doljen_soderjat js.spasibo_za_vash_golos js.dobavit_plus_1 js.ubrat_plus_1 js.vyberite_variant_otveta
js.mesto
Русский Табло
Сайтқа кіру
auth.social_login:
Сіздің Vesti.kz сайтындағы аккаунт Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?
Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?

Сіздің жаңа құпия сөзіңізді жіберетін email-ді атаңыз. Ақырында сіз құпия сөзді жеке бетіңізде өзгерте аласыз

Континентальная Хоккейная Лига 2016/17

Спорттың бәрі түрін көрсету


Турнирдің кезеңі 

Восточная конференция

22 тамыз 2016 20:00 Россия, Магнитогорск , УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) ЦСКА (Москва) 3:2 окончен
23 тамыз 2016 18:00 Россия, Новокузнецк , ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Барыс (Астана) 4:2 окончен
23 тамыз 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск , ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Автомобилист (Екатеринбург) 3:5 окончен
23 тамыз 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск , Арена-Омск Авангард (Омск) Югра (Ханты-Мансийск) 1:0 окончен
23 тамыз 2016 20:00 Россия, Уфа , Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Северсталь (Череповец) 3:2 окончен
23 тамыз 2016 20:00 Россия, Челябинск , ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) СКА (Санкт-Петербург) 2:1 ОТ окончен
23 тамыз 2016 21:00 Россия, Тольятти , ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Медвешчак (Загреб) 2:3 окончен
23 тамыз 2016 22:00 Россия, Казань , ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Слован (Братислава) 2:1 окончен
24 тамыз 2016 15:30 Россия, Владивосток , КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Динамо М (Москва) 3:4 Б окончен
24 тамыз 2016 15:30 Россия, Хабаровск , СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Локомотив (Ярославль) 0:1 окончен
25 тамыз 2016 18:00 Россия, Новокузнецк , ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Югра (Ханты-Мансийск) 1:7 окончен
25 тамыз 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск , ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Барыс (Астана) 5:1 окончен
25 тамыз 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск , Арена-Омск Авангард (Омск) Автомобилист (Екатеринбург) 3:1 окончен
25 тамыз 2016 21:00 Россия, Тольятти , ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Слован (Братислава) 5:2 окончен
25 тамыз 2016 22:00 Россия, Казань , ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Нефтехимик (Нижнекамск) 1:2 Б окончен
26 тамыз 2016 14:30 Россия, Владивосток , КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Локомотив (Ярославль) 3:4 Б не начат
26 тамыз 2016 15:30 Россия, Хабаровск , СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Динамо М (Москва) 2:3 окончен
26 тамыз 2016 22:00 Россия, Казань , ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Медвешчак (Загреб) 1:3 окончен
27 тамыз 2016 15:30 Россия, Владивосток , КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Витязь (Подольск) 5:4 окончен
27 тамыз 2016 16:00 Россия, Новокузнецк , ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Автомобилист (Екатеринбург) 2:5 окончен
27 тамыз 2016 16:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск , ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Югра (Ханты-Мансийск) 2:0 окончен
27 тамыз 2016 17:00 Россия, Омская обл., Омск , Арена-Омск Авангард (Омск) Барыс (Астана) 3:1 окончен
28 тамыз 2016 19:00 Россия, Тольятти , ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Нефтехимик (Нижнекамск) 3:1 окончен
29 тамыз 2016 15:30 Россия, Хабаровск , СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Витязь (Подольск) 1:3 окончен
29 тамыз 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург , КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Металлург Мг (Магнитогорск) 2:0 окончен
30 тамыз 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск , КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Салават Юлаев (Уфа) 2:3 окончен
31 тамыз 2016 15:30 Россия, Хабаровск , СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Адмирал (Владивосток) 3:1 окончен
31 тамыз 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург , КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Трактор (Челябинск) 1:2 ОТ окончен
1 қыркүйек 2016 15:30 Россия, Хабаровск , СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 1:2 окончен