Әлеуметтік желі арқылы кіру
Тілеуіңіз болсын, күтіңіз... Email жазып көрсетіңіз Атыңызды немесе лақап атыңызды жазып көрсетіңіз Құпия сөз жазып көрсетіңіз Сайтта тіркелу үшін Сіз бірлестіктің ережелерін қабылдауыңыз қажет Профильді өзгерту үшін сайтқа кіру қажет Дұрыс email жазып көрсетіңіз Мәлімет таңдаулыға қосылды Таңдаулыға қосу Таңдаулыдан алып тастау Құпия сөздер сәйкес келмейді Сайтқа кіретін құпия сөз жазып көрсетіңіз Жақсы құпия сөзде кіші, бас латиндық әріптер және сандық белгілер болуы керек. Құпия сөзге тыныс белгілерін қосуға және ұзындығын кем дегенде 8 әріп жасауға ұсыныс береміз. Даусыңызға рахмет! Қосу +1 Алып тастау +1 Жауап нұсқасын таңдаңыз
Орын
Дұрыс есеп жазып көрсетіңіз
Жабу (Esc)
Сақтау Қаражат жетіспейді Сіз трансфер лимитіне жеттіңіз Сіз трансфер лимитінен асып кеттіңіз Сіз ойншылардың лимитінен асып кеттіңіз Сіз ойншылардың лимитіне жеттіңіз Бұл позициядағы ойыншылар саны максимумына әлдеқашан жетті Трансфер қабылданбады, өйткені басқа позициядағы минимум орындалған жоқ Бір клубтың ойыншыларының саны максимумына әлдеқашан жетті Сіз сатып алудың лимитіне жеттіңіз млрд млн мың Сіз сатудың лимитіне жеттіңіз Сатып алу Сату Капитан ғылып белгілеу Капитанды белгілеңіз. Меню шақыру үшін ойншыға басыңыз. Қолданылған трансферлер саны: opening/closing.\n Қалған қаражат: € budget \n Сақтағаннан соң трансферлер келесі айналымда ғана қолжетімді болады \n Сіз ресурстарды тиімді қолданғаныңызға және армандаған топ жинағаныңызға сенімдісіз бе?
жаңа тег қосу Слайдшоу қарау (пробел) Пауза Артқа Алға Орнынан көшіру Жабу (Esc) Толық көлеміне ашу Суретті жабу үшін жай басыңыз, қозғау үшін басып жібермеңіз Фокустау Қайтару үшін басыңыз Суретті айнала ағуы Сол жақпен Оң жақпен Жоқ Жою Нысанды жоямыз ба?
Vesti.kz кеңсесі Спортпен өмір сүр! Іздегеніңізді жазып көрсетіңіз Компания туралы ақпарат
жаңа тег қосу Слайдшоу қарау (пробел) Пауза Артқа Алға Орнынан көшіру Жабу (Esc) Толық көлеміне ашу Суретті жабу үшін жай басыңыз, қозғау үшін басып жібермеңіз
Орын
Пікіріңізге рахмет! Мәтін қойыңыз...
По-русски Табло Правила комментирования
Сайтқа кіру
Әлеуметтік желі арқылы кіру:
Сіздің Vesti.kz сайтындағы аккаунт Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?
Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?

Сіздің жаңа құпия сөзіңізді жіберетін email-ді атаңыз. Ақырында сіз құпия сөзді жеке бетіңізде өзгерте аласыз
Континентальная Хоккейная Лига 2016/17
Спорттың бәрі түрін көрсету


Турнирдің кезеңі 

Восточная конференция

22 тамыз 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) ЦСКА (Москва) 3:2 окончен
23 тамыз 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Барыс (Астана) 4:2 окончен
23 тамыз 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Автомобилист (Екатеринбург) 3:5 окончен
23 тамыз 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Югра (Ханты-Мансийск) 1:0 окончен
23 тамыз 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Северсталь (Череповец) 3:2 окончен
23 тамыз 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) СКА (Санкт-Петербург) 2:1 ОТ окончен
23 тамыз 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Медвешчак (Загреб) 2:3 окончен
23 тамыз 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Слован (Братислава) 2:1 окончен
24 тамыз 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Динамо М (Москва) 3:4 Б окончен
24 тамыз 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Локомотив (Ярославль) 0:1 окончен
25 тамыз 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Югра (Ханты-Мансийск) 1:7 окончен
25 тамыз 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Барыс (Астана) 5:1 окончен
25 тамыз 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Автомобилист (Екатеринбург) 3:1 окончен
25 тамыз 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Слован (Братислава) 5:2 окончен
25 тамыз 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Нефтехимик (Нижнекамск) 1:2 Б окончен
26 тамыз 2016 14:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Локомотив (Ярославль) 3:4 Б не начат
26 тамыз 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Динамо М (Москва) 2:3 окончен
26 тамыз 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Медвешчак (Загреб) 1:3 окончен
27 тамыз 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Витязь (Подольск) 5:4 окончен
27 тамыз 2016 16:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Автомобилист (Екатеринбург) 2:5 окончен
27 тамыз 2016 16:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Югра (Ханты-Мансийск) 2:0 окончен
27 тамыз 2016 17:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Барыс (Астана) 3:1 окончен
28 тамыз 2016 19:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Нефтехимик (Нижнекамск) 3:1 окончен
29 тамыз 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Витязь (Подольск) 1:3 окончен
29 тамыз 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Металлург Мг (Магнитогорск) 2:0 окончен
30 тамыз 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Салават Юлаев (Уфа) 2:3 окончен
31 тамыз 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Адмирал (Владивосток) 3:1 окончен
31 тамыз 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Трактор (Челябинск) 1:2 ОТ окончен
1 қыркүйек 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 1:2 окончен
1 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Металлург Мг (Магнитогорск) 2:1 окончен
2 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Салават Юлаев (Уфа) 4:3 Б окончен
3 қыркүйек 2016 17:30 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Трактор (Челябинск) 2:1 Б окончен
4 қыркүйек 2016 18:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Амур (Хабаровск) 4:1 окончен
5 қыркүйек 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Адмирал (Владивосток) 6:3 окончен
5 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Югра (Ханты-Мансийск) 2:3 окончен
6 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Динамо Р (Рига) 2:3 Б окончен
6 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Йокерит (Хельсинки) 1:2 окончен
6 қыркүйек 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Динамо М (Москва) 2:1 Б окончен
6 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Медвешчак (Загреб) 3:2 Б окончен
6 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) ЦСКА (Москва) 1:3 окончен
8 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Динамо Р (Рига) 2:1 окончен
8 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Йокерит (Хельсинки) 2:3 окончен
8 қыркүйек 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Локомотив (Ярославль) 2:3 Б окончен
8 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Динамо М (Москва) 4:1 окончен
8 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Витязь (Подольск) 2:1 Б окончен
9 қыркүйек 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Слован (Братислава) 2:1 окончен
9 қыркүйек 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Медвешчак (Загреб) 3:0 окончен
9 қыркүйек 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Югра (Ханты-Мансийск) 3:2 окончен
10 қыркүйек 2016 17:30 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Динамо Мн (Минск) 1:2 окончен
10 қыркүйек 2016 18:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Йокерит (Хельсинки) 3:1 окончен
10 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Витязь (Подольск) 3:2 Б окончен
10 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Динамо М (Москва) 1:3 окончен
11 қыркүйек 2016 16:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Медвешчак (Загреб) 3:5 окончен
11 қыркүйек 2016 16:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Югра (Ханты-Мансийск) 7:1 окончен
11 қыркүйек 2016 17:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Слован (Братислава) 3:4 окончен
11 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Автомобилист (Екатеринбург) 3:4 окончен
11 қыркүйек 2016 17:30 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Динамо Р (Рига) 3:0 окончен
12 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Локомотив (Ярославль) 0:2 окончен
12 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Амур (Хабаровск) 2:1 Б окончен
12 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Динамо Мн (Минск) 2:3 окончен
12 қыркүйек 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Витязь (Подольск) 3:0 окончен
13 қыркүйек 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Слован (Братислава) 3:2 Б окончен
13 қыркүйек 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Медвешчак (Загреб) 4:1 окончен
13 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Динамо Мн (Минск) 5:4 окончен
14 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Барыс (Астана) 3:2 Б окончен
14 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Адмирал (Владивосток) 4:2 окончен
14 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Металлург Нк (Новокузнецк) 1:0 окончен
14 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Локомотив (Ярославль) 2:1 окончен
15 қыркүйек 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 3:1 окончен
15 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Металлург Мг (Магнитогорск) 5:3 окончен
15 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Авангард (Омск) 1:0 окончен
16 қыркүйек 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) СКА (Санкт-Петербург) 3:5 окончен
16 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) ЦСКА (Москва) 2:4 окончен
16 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Северсталь (Череповец) 2:1Б окончен
17 қыркүйек 2016 17:30 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Салават Юлаев (Уфа) 4:2 окончен
18 қыркүйек 2016 13:00 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Ак Барс (Казань) 3:2 окончен
18 қыркүйек 2016 17:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Северсталь (Череповец) 2:1 окончен
18 қыркүйек 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Лада (Тольятти) 4:2 окончен
18 қыркүйек 2016 18:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) ЦСКА (Москва) 0:2 окончен
19 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) СКА (Санкт-Петербург) 3:2 Б окончен
20 қыркүйек 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Ак Барс (Казань) 3:4 Б окончен
20 қыркүйек 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Лада (Тольятти) 1:0 окончен
20 қыркүйек 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Нефтехимик (Нижнекамск) 2:1 окончен
20 қыркүйек 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) ЦСКА (Москва) 4:0 окончен
20 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Слован (Братислава) 4:2 окончен
20 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) ХК Сочи (Сочи) 1:3 окончен
21 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Северсталь (Череповец) 2:4 окончен
21 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Медвешчак (Загреб) 3:0 окончен
21 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) СКА (Санкт-Петербург) 2:4 окончен
22 қыркүйек 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Лада (Тольятти) 5:2 окончен
22 қыркүйек 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Нефтехимик (Нижнекамск) 4:1 окончен
22 қыркүйек 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Ак Барс (Казань) 2:3 окончен
22 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Слован (Братислава) 6:3 окончен
23 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Медвешчак (Загреб) 6:1 окончен
24 қыркүйек 2016 17:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Металлург Нк (Новокузнецк) 4:2 окончен
24 қыркүйек 2016 17:30 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Слован (Братислава) 1:3 окончен
25 қыркүйек 2016 17:30 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Медвешчак (Загреб) 4:5 Б окончен
25 қыркүйек 2016 19:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Динамо Р (Рига) 4:0 окончен
25 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Йокерит (Хельсинки) 3:2 Б окончен
26 қыркүйек 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Металлург Мг (Магнитогорск) 1:3 окончен
26 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Динамо Мн (Минск) 3:5 окончен
27 қыркүйек 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Салават Юлаев (Уфа) 0:3 окончен
27 қыркүйек 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Трактор (Челябинск) 2:1 Б окончен
27 қыркүйек 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Металлург Мг (Магнитогорск) 0:3 окончен
28 қыркүйек 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Динамо Мн (Минск) 2:3 окончен
28 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Йокерит (Хельсинки) 4:2 окончен
28 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Динамо Р (Рига) 3:1 окончен
29 қыркүйек 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Трактор (Челябинск) 1:2 окончен
29 қыркүйек 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Металлург Мг (Магнитогорск) 0:3 окончен
29 қыркүйек 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Салават Юлаев (Уфа) 2:5 окончен
30 қыркүйек 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Йокерит (Хельсинки) 5:2 окончен
30 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Динамо Р (Рига) 2:1 окончен
30 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Динамо Мн (Минск) 2:4 окончен
1 қазан 2016 16:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Металлург Мг (Магнитогорск) 5:4 Б окончен
1 қазан 2016 16:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Салават Юлаев (Уфа) 1:2 окончен
1 қазан 2016 17:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Трактор (Челябинск) 3:1 окончен
3 қазан 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Нефтехимик (Нижнекамск) 5:4 окончен
3 қазан 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Ак Барс (Казань) 1:4 окончен
3 қазан 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Лада (Тольятти) 4:1 окончен
4 қазан 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Торпедо НН (Нижний Новгород) 5:2 окончен
4 қазан 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Спартак (Москва) 3:1 окончен
4 қазан 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) ХК Сочи (Сочи) 2:1 окончен
4 қазан 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Сибирь (Новосибирск) 3:2 окончен
4 қазан 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Салават Юлаев (Уфа) 3:2 Б окончен
5 қазан 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Ак Барс (Казань) 0:4 окончен
5 қазан 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Лада (Тольятти) 3:4 окончен
5 қазан 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Нефтехимик (Нижнекамск) 0:2 окончен
6 қазан 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) ХК Сочи (Сочи) 1:0 окончен
6 қазан 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Торпедо НН (Нижний Новгород) 0:1 окончен
6 қазан 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Спартак (Москва) 4:2 окончен
6 қазан 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Сибирь (Новосибирск) 2:1 Б окончен
6 қазан 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Трактор (Челябинск) 4:3 окончен
7 қазан 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Лада (Тольятти) 2:4 окончен
7 қазан 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Нефтехимик (Нижнекамск) 3:2 окончен
7 қазан 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Ак Барс (Казань) 3:6 окончен
8 қазан 2016 13:00 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Спартак (Москва) 6:3 окончен
8 қазан 2016 13:00 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) ХК Сочи (Сочи) 3:2 окончен
8 қазан 2016 14:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Торпедо НН (Нижний Новгород) 2:4 окончен
8 қазан 2016 16:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Металлург Нк (Новокузнецк) 3:2 ОТ окончен
8 қазан 2016 17:30 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Трактор (Челябинск) 2:1 окончен
10 қазан 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Автомобилист (Екатеринбург) 6:0 окончен
11 қазан 2016 17:30 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Югра (Ханты-Мансийск) 2:3 окончен
11 қазан 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Барыс (Астана) 3:4 окончен
11 қазан 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 2:3 окончен
11 қазан 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Амур (Хабаровск) 2:1 окончен
11 қазан 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Адмирал (Владивосток) 1:3 окончен
13 қазан 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Барыс (Астана) 3:1 окончен
13 қазан 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Автомобилист (Екатеринбург) 5:1 окончен
13 қазан 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Югра (Ханты-Мансийск) 0:2 окончен
13 қазан 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Амур (Хабаровск) 5:1 окончен
13 қазан 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Адмирал (Владивосток) 3:0 окончен
13 қазан 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 4:3 окончен
15 қазан 2016 17:30 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Барыс (Астана) 5:2 окончен
15 қазан 2016 17:30 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Автомобилист (Екатеринбург) 3:2 окончен
15 қазан 2016 18:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Югра (Ханты-Мансийск) 2:3 ОТ окончен
15 қазан 2016 19:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Адмирал (Владивосток) 2:3 окончен
15 қазан 2016 20:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 2:0 окончен
17 қазан 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Салават Юлаев (Уфа) 4:5 Б окончен
17 қазан 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) ЦСКА (Москва) 2:3 окончен
18 қазан 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Северсталь (Череповец) 1:2 окончен
18 қазан 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) СКА (Санкт-Петербург) 1:2 ОТ окончен
18 қазан 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Динамо М (Москва) 1:0 окончен
18 қазан 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Локомотив (Ярославль) 3:6 окончен
18 қазан 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Витязь (Подольск) 1:2 окончен
19 қазан 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Металлург Мг (Магнитогорск) 3:0 окончен
19 қазан 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Трактор (Челябинск) 4:2 окончен
19 қазан 2016 18:00 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Салават Юлаев (Уфа) 3:2 окончен
20 қазан 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) СКА (Санкт-Петербург) 0:6 окончен
20 қазан 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) ЦСКА (Москва) 3:2 Б окончен
20 қазан 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Северсталь (Череповец) 5:2 окончен
20 қазан 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Витязь (Подольск) 5:0 окончен
20 қазан 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Динамо М (Москва) 3:2 Б окончен
20 қазан 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Локомотив (Ярославль) 0:1 окончен
21 қазан 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Салават Юлаев (Уфа) 2:3 Б окончен
21 қазан 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Металлург Мг (Магнитогорск) 1:5 окончен
21 қазан 2016 18:00 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Трактор (Челябинск) 2:3 окончен
22 қазан 2016 16:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) ЦСКА (Москва) 2:4 окончен
22 қазан 2016 16:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Северсталь (Череповец) 2:4 окончен
22 қазан 2016 17:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) СКА (Санкт-Петербург) 2:3 Б окончен
22 қазан 2016 17:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Локомотив (Ярославль) 1:8 окончен
22 қазан 2016 17:30 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Динамо М (Москва) 0:1 окончен
22 қазан 2016 18:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Витязь (Подольск) 2:1 окончен
22 қазан 2016 20:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Нефтехимик (Нижнекамск) 3:1 окончен
23 қазан 2016 13:00 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Трактор (Челябинск) 0:1 окончен
23 қазан 2016 15:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Металлург Мг (Магнитогорск) 1:5 окончен
24 қазан 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Локомотив (Ярославль) 3:1 окончен
25 қазан 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Амур (Хабаровск) 2:1 окончен
25 қазан 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Югра (Ханты-Мансийск) 4:3 окончен
25 қазан 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Барыс (Астана) 2:1 окончен
25 қазан 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Автомобилист (Екатеринбург) 2:5 окончен
26 қазан 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Металлург Нк (Новокузнецк) 3:2 окончен
26 қазан 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Авангард (Омск) 2:3 окончен
26 қазан 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Сибирь (Новосибирск) 3:2 окончен
27 қазан 2016 16:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Амур (Хабаровск) 1:0 окончен
27 қазан 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Автомобилист (Екатеринбург) 2:1 окончен
27 қазан 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Югра (Ханты-Мансийск) 4:1 окончен
27 қазан 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Барыс (Астана) 0:3 окончен
28 қазан 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Сибирь (Новосибирск) 3:2 окончен
28 қазан 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Металлург Нк (Новокузнецк) 4:3 окончен
28 қазан 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Авангард (Омск) 3:1 окончен
29 қазан 2016 13:00 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 3:1 окончен
29 қазан 2016 19:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Барыс (Астана) 2:3 ОТ окончен
29 қазан 2016 20:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Автомобилист (Екатеринбург) 5:0 окончен
29 қазан 2016 20:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Югра (Ханты-Мансийск) 2:1 окончен
30 қазан 2016 17:30 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Сибирь (Новосибирск) 6:0 окончен
30 қазан 2016 17:30 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Металлург Нк (Новокузнецк) 2:0 окончен
31 қазан 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 2:3 окончен
7 қараша 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Медвешчак (Загреб) не начат
8 қараша 2016 18:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
8 қараша 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) ХК Сочи (Сочи) не начат
8 қараша 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Спартак (Москва) не начат
8 қараша 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Слован (Братислава) не начат
8 қараша 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
8 қараша 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Лада (Тольятти) не начат
8 қараша 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Ак Барс (Казань) не начат
9 қараша 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Медвешчак (Загреб) не начат
10 қараша 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Спартак (Москва) не начат
10 қараша 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
10 қараша 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) ХК Сочи (Сочи) не начат
10 қараша 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Слован (Братислава) не начат
10 қараша 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Ак Барс (Казань) не начат
10 қараша 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
10 қараша 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Лада (Тольятти) не начат
11 қараша 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Медвешчак (Загреб) не начат
12 қараша 2016 16:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
12 қараша 2016 16:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) ХК Сочи (Сочи) не начат
12 қараша 2016 17:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Спартак (Москва) не начат
12 қараша 2016 17:30 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Ак Барс (Казань) не начат
12 қараша 2016 17:30 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
12 қараша 2016 17:30 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Слован (Братислава) не начат
12 қараша 2016 18:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Лада (Тольятти) не начат
13 қараша 2016 17:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
15 қараша 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
15 қараша 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Сибирь (Новосибирск) не начат
15 қараша 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Авангард (Омск) не начат
16 қараша 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
17 қараша 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Сибирь (Новосибирск) не начат
17 қараша 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Авангард (Омск) не начат
17 қараша 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
18 қараша 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Лада (Тольятти) не начат
19 қараша 2016 13:00 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Авангард (Омск) не начат
19 қараша 2016 13:00 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
19 қараша 2016 15:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Сибирь (Новосибирск) не начат
20 қараша 2016 20:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Лада (Тольятти) не начат
21 қараша 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Динамо М (Москва) не начат
22 қараша 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
22 қараша 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Ак Барс (Казань) не начат
22 қараша 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Лада (Тольятти) не начат
23 қараша 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
23 қараша 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Амур (Хабаровск) не начат
23 қараша 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Локомотив (Ярославль) не начат
23 қараша 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Витязь (Подольск) не начат
23 қараша 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Динамо М (Москва) не начат
23 қараша 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Адмирал (Владивосток) не начат
24 қараша 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Ак Барс (Казань) не начат
24 қараша 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Лада (Тольятти) не начат
24 қараша 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
25 қараша 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Адмирал (Владивосток) не начат
25 қараша 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Витязь (Подольск) не начат
25 қараша 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Динамо М (Москва) не начат
25 қараша 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Локомотив (Ярославль) не начат
25 қараша 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Амур (Хабаровск) не начат
26 қараша 2016 16:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Лада (Тольятти) не начат
26 қараша 2016 16:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
26 қараша 2016 17:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Ак Барс (Казань) не начат
26 қараша 2016 18:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
27 қараша 2016 17:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Амур (Хабаровск) не начат
27 қараша 2016 17:30 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Локомотив (Ярославль) не начат
27 қараша 2016 17:30 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Витязь (Подольск) не начат
28 қараша 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Адмирал (Владивосток) не начат
28 қараша 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
29 қараша 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) ХК Сочи (Сочи) не начат
29 қараша 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
29 қараша 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Спартак (Москва) не начат
1 желтоқсан 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Северсталь (Череповец) не начат
1 желтоқсан 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) ЦСКА (Москва) не начат
1 желтоқсан 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) СКА (Санкт-Петербург) не начат
1 желтоқсан 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Спартак (Москва) не начат
1 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) ХК Сочи (Сочи) не начат
1 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
3 желтоқсан 2016 13:00 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) ЦСКА (Москва) не начат
3 желтоқсан 2016 13:00 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) СКА (Санкт-Петербург) не начат
3 желтоқсан 2016 15:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Северсталь (Череповец) не начат
3 желтоқсан 2016 19:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
3 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Спартак (Москва) не начат
3 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) ХК Сочи (Сочи) не начат
5 желтоқсан 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) СКА (Санкт-Петербург) не начат
5 желтоқсан 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Северсталь (Череповец) не начат
5 желтоқсан 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) ЦСКА (Москва) не начат
5 желтоқсан 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
7 желтоқсан 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Авангард (Омск) не начат
7 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Барыс (Астана) не начат
8 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Адмирал (Владивосток) не начат
8 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
8 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Амур (Хабаровск) не начат
9 желтоқсан 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Авангард (Омск) не начат
9 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Барыс (Астана) не начат
10 желтоқсан 2016 17:30 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Амур (Хабаровск) не начат
10 желтоқсан 2016 17:30 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Адмирал (Владивосток) не начат
10 желтоқсан 2016 18:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
11 желтоқсан 2016 17:30 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
12 желтоқсан 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Барыс (Астана) не начат
15 желтоқсан 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
17 желтоқсан 2016 13:00 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
17 желтоқсан 2016 15:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
19 желтоқсан 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
19 желтоқсан 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Барыс (Астана) не начат
19 желтоқсан 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
19 желтоқсан 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Динамо Мн (Минск) не начат
19 желтоқсан 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Динамо Р (Рига) не начат
19 желтоқсан 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Йокерит (Хельсинки) не начат
20 желтоқсан 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) ЦСКА (Москва) не начат
20 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Ак Барс (Казань) не начат
21 желтоқсан 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Барыс (Астана) не начат
21 желтоқсан 2016 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
21 желтоқсан 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Йокерит (Хельсинки) не начат
21 желтоқсан 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Динамо Мн (Минск) не начат
21 желтоқсан 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Динамо Р (Рига) не начат
22 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) ЦСКА (Москва) не начат
23 желтоқсан 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
23 желтоқсан 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Динамо Р (Рига) не начат
23 желтоқсан 2016 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Йокерит (Хельсинки) не начат
23 желтоқсан 2016 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Динамо Мн (Минск) не начат
23 желтоқсан 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Трактор (Челябинск) не начат
23 желтоқсан 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) СКА (Санкт-Петербург) не начат
24 желтоқсан 2016 15:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Амур (Хабаровск) не начат
25 желтоқсан 2016 17:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Трактор (Челябинск) не начат
25 желтоқсан 2016 17:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
25 желтоқсан 2016 19:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Северсталь (Череповец) не начат
25 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) СКА (Санкт-Петербург) не начат
26 желтоқсан 2016 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Амур (Хабаровск) не начат
26 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Сибирь (Новосибирск) не начат
27 желтоқсан 2016 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Салават Юлаев (Уфа) не начат
27 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) СКА (Санкт-Петербург) не начат
27 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Северсталь (Череповец) не начат
28 желтоқсан 2016 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Сибирь (Новосибирск) не начат
28 желтоқсан 2016 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Авангард (Омск) не начат
29 желтоқсан 2016 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Адмирал (Владивосток) не начат
29 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
29 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Северсталь (Череповец) не начат
3 қаңтар 2017 16:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Витязь (Подольск) не начат
3 қаңтар 2017 16:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Локомотив (Ярославль) не начат
3 қаңтар 2017 17:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Динамо М (Москва) не начат
3 қаңтар 2017 19:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
3 қаңтар 2017 20:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Трактор (Челябинск) не начат
3 қаңтар 2017 20:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Салават Юлаев (Уфа) не начат
4 қаңтар 2017 17:30 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
4 қаңтар 2017 18:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) ХК Сочи (Сочи) не начат
4 қаңтар 2017 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Спартак (Москва) не начат
5 қаңтар 2017 16:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Локомотив (Ярославль) не начат
5 қаңтар 2017 16:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Динамо М (Москва) не начат
5 қаңтар 2017 17:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Витязь (Подольск) не начат
5 қаңтар 2017 19:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Трактор (Челябинск) не начат
5 қаңтар 2017 20:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Салават Юлаев (Уфа) не начат
5 қаңтар 2017 20:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
6 қаңтар 2017 17:30 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Спартак (Москва) не начат
6 қаңтар 2017 18:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
6 қаңтар 2017 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) ХК Сочи (Сочи) не начат
7 қаңтар 2017 16:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Динамо М (Москва) не начат
7 қаңтар 2017 16:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Витязь (Подольск) не начат
7 қаңтар 2017 17:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Локомотив (Ярославль) не начат
7 қаңтар 2017 19:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Салават Юлаев (Уфа) не начат
7 қаңтар 2017 20:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
7 қаңтар 2017 20:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Трактор (Челябинск) не начат
8 қаңтар 2017 17:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
8 қаңтар 2017 17:30 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) ХК Сочи (Сочи) не начат
8 қаңтар 2017 18:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Спартак (Москва) не начат
9 қаңтар 2017 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Динамо М (Москва) не начат
10 қаңтар 2017 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Витязь (Подольск) не начат
10 қаңтар 2017 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Спартак (Москва) не начат
10 қаңтар 2017 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
11 қаңтар 2017 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) ХК Сочи (Сочи) не начат
12 қаңтар 2017 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Динамо Р (Рига) не начат
12 қаңтар 2017 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Динамо Мн (Минск) не начат
12 қаңтар 2017 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Йокерит (Хельсинки) не начат
12 қаңтар 2017 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
13 қаңтар 2017 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Спартак (Москва) не начат
13 қаңтар 2017 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) ХК Сочи (Сочи) не начат
14 қаңтар 2017 13:00 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Йокерит (Хельсинки) не начат
14 қаңтар 2017 13:00 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Динамо Р (Рига) не начат
14 қаңтар 2017 15:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Динамо Мн (Минск) не начат
15 қаңтар 2017 17:30 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Спартак (Москва) не начат
15 қаңтар 2017 18:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
16 қаңтар 2017 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Динамо Мн (Минск) не начат
16 қаңтар 2017 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Йокерит (Хельсинки) не начат
16 қаңтар 2017 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Динамо Р (Рига) не начат
16 қаңтар 2017 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Салават Юлаев (Уфа) не начат
17 қаңтар 2017 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
18 қаңтар 2017 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Барыс (Астана) идёт
18 қаңтар 2017 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Авангард (Омск) не начат
18 қаңтар 2017 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Салават Юлаев (Уфа) не начат
19 қаңтар 2017 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Адмирал (Владивосток) не начат
19 қаңтар 2017 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
19 қаңтар 2017 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Авангард (Омск) не начат
19 қаңтар 2017 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
19 қаңтар 2017 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Слован (Братислава) не начат
23 қаңтар 2017 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
23 қаңтар 2017 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Сибирь (Новосибирск) не начат
24 қаңтар 2017 15:30 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Медвешчак (Загреб) не начат
24 қаңтар 2017 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Слован (Братислава) не начат
25 қаңтар 2017 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Авангард (Омск) не начат
25 қаңтар 2017 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Сибирь (Новосибирск) не начат
25 қаңтар 2017 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
26 қаңтар 2017 15:30 Россия, Хабаровск, СЗК "Платинум-Арена" Амур (Хабаровск) Медвешчак (Загреб) не начат
26 қаңтар 2017 17:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Слован (Братислава) не начат
27 қаңтар 2017 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Сибирь (Новосибирск) не начат
27 қаңтар 2017 22:00 Россия, Казань, ЛДС "Татнефть-Арена" Ак Барс (Казань) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
27 қаңтар 2017 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Авангард (Омск) не начат
28 қаңтар 2017 13:00 Россия, Владивосток, КСК "Фетисов-Арена" Адмирал (Владивосток) Слован (Братислава) не начат
28 қаңтар 2017 15:30 Китай, Пекин, ЛА "ЛеСпорт Центр" Куньлунь Ред Стар (Пекин) Медвешчак (Загреб) не начат
31 қаңтар 2017 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Адмирал (Владивосток) не начат
31 қаңтар 2017 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
31 қаңтар 2017 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Амур (Хабаровск) не начат
31 қаңтар 2017 22:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Ак Барс (Казань) не начат
1 ақпан 2017 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Йокерит (Хельсинки) идёт
1 ақпан 2017 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Динамо Мн (Минск) не начат
1 ақпан 2017 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Северсталь (Череповец) не начат
1 ақпан 2017 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) СКА (Санкт-Петербург) не начат
1 ақпан 2017 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) ЦСКА (Москва) не начат
1 ақпан 2017 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Динамо Р (Рига) не начат
2 ақпан 2017 18:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Амур (Хабаровск) не начат
2 ақпан 2017 18:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Адмирал (Владивосток) не начат
2 ақпан 2017 19:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
2 ақпан 2017 21:00 Россия, Тольятти, ЛД "Лада Арена" Лада (Тольятти) Ак Барс (Казань) не начат
3 ақпан 2017 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Динамо Мн (Минск) идёт
3 ақпан 2017 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Динамо Р (Рига) не начат
3 ақпан 2017 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) СКА (Санкт-Петербург) не начат
3 ақпан 2017 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) ЦСКА (Москва) не начат
3 ақпан 2017 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Северсталь (Череповец) не начат
3 ақпан 2017 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Йокерит (Хельсинки) не начат
4 ақпан 2017 16:00 Россия, Новокузнецк, ДС Кузнецких Металлургов Металлург Нк (Новокузнецк) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
4 ақпан 2017 16:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск, ЛДС "Сибирь" Сибирь (Новосибирск) Амур (Хабаровск) не начат
4 ақпан 2017 17:00 Россия, Омская обл., Омск, Арена-Омск Авангард (Омск) Адмирал (Владивосток) не начат
4 ақпан 2017 20:00 Россия, Нижнекамск, СКК «Нефтехимик» Нефтехимик (Нижнекамск) Лада (Тольятти) не начат
5 ақпан 2017 17:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Динамо Р (Рига) ожидание результата
5 ақпан 2017 17:30 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Динамо Мн (Минск) не начат
5 ақпан 2017 18:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Йокерит (Хельсинки) не начат
14 ақпан 2017 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Сибирь (Новосибирск) идёт
14 ақпан 2017 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
14 ақпан 2017 20:00 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Ак Барс (Казань) не начат
14 ақпан 2017 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Авангард (Омск) не начат
15 ақпан 2017 20:00 Россия, Магнитогорск, УСК "Арена Металлург" Металлург Мг (Магнитогорск) Трактор (Челябинск) не начат
16 ақпан 2017 19:30 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Металлург Нк (Новокузнецк) 2:3 ОТ окончен
16 ақпан 2017 20:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Авангард (Омск) не начат
16 ақпан 2017 20:00 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Сибирь (Новосибирск) не начат
17 ақпан 2017 20:00 Россия, Челябинск, ЛА "Трактор" Трактор (Челябинск) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
18 ақпан 2017 17:00 Казахстан, Астана, ЛД Барыс Арена Барыс (Астана) Авангард (Омск) ожидание результата
18 ақпан 2017 17:30 Россия, Уфа, Уфа-Арена Салават Юлаев (Уфа) Лада (Тольятти) не начат
18 ақпан 2017 17:30 Россия, Ханты-Мансийск, КРК "Арена Югра" Югра (Ханты-Мансийск) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
18 ақпан 2017 18:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург, КРК "Уралец" Автомобилист (Екатеринбург) Сибирь (Новосибирск) не начат

Западная конференция

23 тамыз 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Йокерит (Хельсинки) 1:2 окончен
23 тамыз 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Динамо Р (Рига) 3:1 окончен
25 тамыз 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Металлург Мг (Магнитогорск) 3:2 Б окончен
25 тамыз 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Динамо Р (Рига) 2:0 окончен
25 тамыз 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Салават Юлаев (Уфа) 7:1 окончен
25 тамыз 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Йокерит (Хельсинки) 3:2 окончен
25 тамыз 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Трактор (Челябинск) 3:0 окончен
27 тамыз 2016 20:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Трактор (Челябинск) 2:7 окончен
27 тамыз 2016 20:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Металлург Мг (Магнитогорск) 4:2 окончен
27 тамыз 2016 20:00 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Динамо Р (Рига) 4:3 окончен
27 тамыз 2016 20:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Йокерит (Хельсинки) 3:1 окончен
27 тамыз 2016 20:00 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Салават Юлаев (Уфа) 3:1 окончен
29 тамыз 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Динамо М (Москва) 2:3 окончен
29 тамыз 2016 23:00 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) ХК Сочи (Сочи) 3:2 ОТ окончен
29 тамыз 2016 23:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Торпедо НН (Нижний Новгород) 7:4 окончен
30 тамыз 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Лада (Тольятти) 3:4 Б окончен
30 тамыз 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Ак Барс (Казань) 5:6 Б окончен
30 тамыз 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Нефтехимик (Нижнекамск) 4:1 окончен
31 тамыз 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Авангард (Омск) 3:2 ОТ окончен
31 тамыз 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Металлург Нк (Новокузнецк) 5:0 окончен
31 тамыз 2016 23:00 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Торпедо НН (Нижний Новгород) 1:6 окончен
31 тамыз 2016 23:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) ХК Сочи (Сочи) 3:1 окончен
1 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Нефтехимик (Нижнекамск) 0:2 окончен
1 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Ак Барс (Казань) 4:2 окончен
2 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Металлург Нк (Новокузнецк) 1:0 окончен
2 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Авангард (Омск) 2:3 окончен
2 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Сибирь (Новосибирск) 4:1 окончен
2 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Лада (Тольятти) 5:1 окончен
2 қыркүйек 2016 23:00 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Спартак (Москва) 0:1 окончен
3 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Ак Барс (Казань) 2:3 ОТ окончен
4 қыркүйек 2016 18:30 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Спартак (Москва) 1:2 окончен
4 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Металлург Нк (Новокузнецк) 2:1 окончен
4 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Авангард (Омск) 2:3 Б окончен
4 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) ХК Сочи (Сочи) 3:1 окончен
4 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Лада (Тольятти) 6:1 окончен
4 қыркүйек 2016 20:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Нефтехимик (Нижнекамск) 5:1 окончен
5 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Сибирь (Новосибирск) 3:1 окончен
6 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Северсталь (Череповец) 2:1 Б окончен
6 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Динамо Мн (Минск) 4:2 окончен
6 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Амур (Хабаровск) 7:2 окончен
8 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Амур (Хабаровск) 0:1 ОТ окончен
8 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Адмирал (Владивосток) 1:2 окончен
9 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) СКА (Санкт-Петербург) 2:1 окончен
10 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Амур (Хабаровск) 1:0 окончен
10 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Адмирал (Владивосток) 6:5 окончен
10 қыркүйек 2016 20:30 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 3:1 окончен
11 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Северсталь (Череповец) 5:2 окончен
12 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Адмирал (Владивосток) 2:3 Б окончен
12 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 3:1 окончен
13 қыркүйек 2016 22:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Йокерит (Хельсинки) 1:3 окончен
13 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Северсталь (Череповец) 4:0 окончен
15 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Спартак (Москва) 5:2 окончен
15 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) ХК Сочи (Сочи) 1:2 окончен
15 қыркүйек 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Динамо Р (Рига) 2:1 ОТ окончен
16 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Торпедо НН (Нижний Новгород) 1:2 ОТ окончен
17 қыркүйек 2016 19:00 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Авангард (Омск) 3:4 Б окончен
17 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) ХК Сочи (Сочи) 4:3 окончен
17 қыркүйек 2016 20:00 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Металлург Нк (Новокузнецк) 4:2 окончен
17 қыркүйек 2016 20:00 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Сибирь (Новосибирск) 3:4 окончен
17 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Динамо М (Москва) 2:3 Б окончен
17 қыркүйек 2016 21:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Медвешчак (Загреб) 3:2 Б окончен
18 қыркүйек 2016 20:30 Россия, Ярославская обл., Ярославль Локомотив (Ярославль) Торпедо НН (Нижний Новгород) 0:3 окончен
19 қыркүйек 2016 21:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Сибирь (Новосибирск) 0:4 окончен
19 қыркүйек 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Авангард (Омск) 1:2 окончен
19 қыркүйек 2016 22:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Металлург Нк (Новокузнецк) 5:1 окончен
20 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Спартак (Москва) 6:3 окончен
20 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Торпедо НН (Нижний Новгород) 3:0 окончен
21 қыркүйек 2016 21:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Металлург Нк (Новокузнецк) 5:1 окончен
21 қыркүйек 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Сибирь (Новосибирск) 5:4 ОТ окончен
21 қыркүйек 2016 22:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Авангард (Омск) 1:2 окончен
22 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Торпедо НН (Нижний Новгород) 0:1 окончен
23 қыркүйек 2016 21:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) ЦСКА (Москва) 3:2 Б окончен
23 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Сибирь (Новосибирск) 3:2 ОТ окончен
23 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Югра (Ханты-Мансийск) 9:4 окончен
23 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Локомотив (Ярославль) 2:3 окончен
24 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Динамо Мн (Минск) 0:3 окончен
25 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 2:0 окончен
25 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Амур (Хабаровск) 4:1 окончен
25 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Барыс (Астана) 5:4 окончен
25 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Югра (Ханты-Мансийск) 3:1 окончен
25 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Автомобилист (Екатеринбург) 1:0 Б окончен
25 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Адмирал (Владивосток) 3:0 окончен
26 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Локомотив (Ярославль) 4:3 ОТ окончен
27 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Амур (Хабаровск) 2:1 окончен
27 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Автомобилист (Екатеринбург) 2:1 окончен
27 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Адмирал (Владивосток) 3:2 Б окончен
27 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Югра (Ханты-Мансийск) 2:3 окончен
27 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Барыс (Астана) 3:6 окончен
27 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 3:0 окончен
28 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Витязь (Подольск) 3:0 окончен
29 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Адмирал (Владивосток) 2:1 окончен
29 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Барыс (Астана) 3:2 ОТ окончен
29 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 3:0 окончен
29 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Автомобилист (Екатеринбург) 3:0 окончен
29 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Югра (Ханты-Мансийск) 2:1 окончен
29 қыркүйек 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Амур (Хабаровск) 1:2 Б окончен
30 қыркүйек 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Витязь (Подольск) 3:1 окончен
30 қыркүйек 2016 23:30 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Слован (Братислава) 6:0 окончен
1 қазан 2016 20:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Динамо М (Москва) 2:1 окончен
1 қазан 2016 20:00 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 0:1 окончен
2 қазан 2016 19:00 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Локомотив (Ярославль) 4:3 окончен
2 қазан 2016 21:00 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) СКА (Санкт-Петербург) 5:4 ОТ окончен
2 қазан 2016 21:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) ЦСКА (Москва) 1:2 ОТ окончен
3 қазан 2016 22:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Динамо М (Москва) 2:4 окончен
4 қазан 2016 21:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Витязь (Подольск) 3:4 Б окончен
4 қазан 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Локомотив (Ярославль) 2:0 окончен
4 қазан 2016 23:00 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) ЦСКА (Москва) 2:5 окончен
4 қазан 2016 23:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) СКА (Санкт-Петербург) 0:6 окончен
5 қазан 2016 21:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Динамо М (Москва) 1:2 окончен
6 қазан 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Витязь (Подольск) 2:3 ОТ окончен
6 қазан 2016 22:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Локомотив (Ярославль) 3:2 Б окончен
6 қазан 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) ЦСКА (Москва) 2:0 окончен
6 қазан 2016 23:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Северсталь (Череповец) 3:2 окончен
8 қазан 2016 20:00 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Динамо М (Москва) 2:0 окончен
8 қазан 2016 20:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Йокерит (Хельсинки) 6:0 окончен
8 қазан 2016 21:00 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Северсталь (Череповец) 7:3 окончен
9 қазан 2016 20:00 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Витязь (Подольск) 4:0 окончен
9 қазан 2016 20:00 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Авангард (Омск) 1:2 ОТ окончен
10 қазан 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Медвешчак (Загреб) 5:1 окончен
10 қазан 2016 22:30 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Слован (Братислава) 2:3 ОТ окончен
10 қазан 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Динамо Мн (Минск) 6:2 окончен
11 қазан 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Динамо Р (Рига) 4:3 окончен
11 қазан 2016 22:00 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Йокерит (Хельсинки) 3:6 окончен
11 қазан 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Авангард (Омск) 2:3 окончен
11 қазан 2016 22:30 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Сибирь (Новосибирск) 1:3 окончен
11 қазан 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Металлург Нк (Новокузнецк) 3:2 окончен
12 қазан 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Медвешчак (Загреб) 3:2 окончен
12 қазан 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Слован (Братислава) 3:5 окончен
13 қазан 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Йокерит (Хельсинки) 4:3 ОТ окончен
13 қазан 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Авангард (Омск) 3:2 окончен
13 қазан 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Динамо Р (Рига) 4:1 окончен
13 қазан 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Металлург Нк (Новокузнецк) 2:3 окончен
13 қазан 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Сибирь (Новосибирск) 6:2 окончен
13 қазан 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Динамо Мн (Минск) 7:2 окончен
14 қазан 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Медвешчак (Загреб) 2:1 окончен
14 қазан 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Слован (Братислава) 3:2 окончен
15 қазан 2016 16:00 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Сибирь (Новосибирск) 2:1 Б окончен
15 қазан 2016 20:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Динамо Мн (Минск) 3:4 Б окончен
15 қазан 2016 20:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Металлург Нк (Новокузнецк) 6:1 окончен
15 қазан 2016 20:00 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Авангард (Омск) 2:1 окончен
15 қазан 2016 20:00 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Динамо Р (Рига) 3:2 окончен
16 қазан 2016 20:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Витязь (Подольск) 5:1 окончен
17 қазан 2016 21:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Торпедо НН (Нижний Новгород) 4:1 окончен
17 қазан 2016 22:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Спартак (Москва) 1:2 Б окончен
17 қазан 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Динамо Мн (Минск) 2:1 ОТ окончен
17 қазан 2016 23:00 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Ак Барс (Казань) 2:1 окончен
17 қазан 2016 23:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Нефтехимик (Нижнекамск) 2:5 окончен
19 қазан 2016 21:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) ХК Сочи (Сочи) 2:3 ОТ окончен
19 қазан 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Спартак (Москва) 1:5 окончен
19 қазан 2016 22:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Торпедо НН (Нижний Новгород) 1:2 Б окончен
19 қазан 2016 23:00 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Нефтехимик (Нижнекамск) 4:1 окончен
19 қазан 2016 23:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Ак Барс (Казань) 2:1 ОТ окончен
21 қазан 2016 21:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Спартак (Москва) 3:2 окончен
21 қазан 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Торпедо НН (Нижний Новгород) 3:2 Б окончен
21 қазан 2016 22:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) ХК Сочи (Сочи) 2:3 Б окончен
21 қазан 2016 23:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Лада (Тольятти) 3:2 окончен
23 қазан 2016 20:00 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) ХК Сочи (Сочи) 5:2 окончен
23 қазан 2016 21:00 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Лада (Тольятти) 3:2 окончен
24 қазан 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Торпедо НН (Нижний Новгород) 3:0 окончен
25 қазан 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Слован (Братислава) 6:1 окончен
25 қазан 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Медвешчак (Загреб) 3:1 окончен
26 қазан 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Йокерит (Хельсинки) 1:2 окончен
26 қазан 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Динамо Р (Рига) 2:1 Б окончен
26 қазан 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Торпедо НН (Нижний Новгород) 1:2 окончен
27 қазан 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Динамо Мн (Минск) 6:3 окончен
27 қазан 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Медвешчак (Загреб) 6:0 окончен
27 қазан 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Слован (Братислава) 4:2 окончен
28 қазан 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Динамо Р (Рига) 3:2 окончен
28 қазан 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Йокерит (Хельсинки) 3:0 окончен
29 қазан 2016 16:00 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) ХК Сочи (Сочи) 2:5 окончен
29 қазан 2016 20:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Йокерит (Хельсинки) 4:1 окончен
29 қазан 2016 20:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Слован (Братислава) 1:3 окончен
30 қазан 2016 20:00 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Динамо Мн (Минск) 9:6 окончен
31 қазан 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Медвешчак (Загреб) 7:3 окончен
1 қараша 2016 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Динамо Мн (Минск) 4:3 окончен
8 қараша 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Адмирал (Владивосток) не начат
8 қараша 2016 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Амур (Хабаровск) не начат
8 қараша 2016 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
9 қараша 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Северсталь (Череповец) не начат
9 қараша 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) ЦСКА (Москва) не начат
9 қараша 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) СКА (Санкт-Петербург) не начат
10 қараша 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
10 қараша 2016 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Адмирал (Владивосток) не начат
10 қараша 2016 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Амур (Хабаровск) не начат
11 қараша 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) ЦСКА (Москва) не начат
11 қараша 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) СКА (Санкт-Петербург) не начат
11 қараша 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Северсталь (Череповец) не начат
12 қараша 2016 20:00 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Амур (Хабаровск) не начат
12 қараша 2016 20:00 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
12 қараша 2016 21:00 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Адмирал (Владивосток) не начат
13 қараша 2016 20:00 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Северсталь (Череповец) не начат
13 қараша 2016 20:00 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) ЦСКА (Москва) не начат
13 қараша 2016 20:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) СКА (Санкт-Петербург) не начат
14 қараша 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Салават Юлаев (Уфа) не начат
14 қараша 2016 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Ак Барс (Казань) не начат
15 қараша 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
15 қараша 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Динамо М (Москва) не начат
15 қараша 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Барыс (Астана) не начат
15 қараша 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Трактор (Челябинск) не начат
15 қараша 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
15 қараша 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
15 қараша 2016 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Динамо Мн (Минск) не начат
15 қараша 2016 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Йокерит (Хельсинки) не начат
17 қараша 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Барыс (Астана) не начат
17 қараша 2016 22:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Динамо Р (Рига) не начат
17 қараша 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
17 қараша 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Динамо Мн (Минск) не начат
17 қараша 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
17 қараша 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Салават Юлаев (Уфа) не начат
17 қараша 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Трактор (Челябинск) не начат
17 қараша 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
17 қараша 2016 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Йокерит (Хельсинки) не начат
18 қараша 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Локомотив (Ярославль) не начат
19 қараша 2016 20:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
19 қараша 2016 20:00 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
19 қараша 2016 20:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Трактор (Челябинск) не начат
19 қараша 2016 20:00 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Салават Юлаев (Уфа) не начат
19 қараша 2016 20:00 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Барыс (Астана) не начат
19 қараша 2016 22:00 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Динамо Р (Рига) не начат
19 қараша 2016 22:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Динамо Мн (Минск) не начат
20 қараша 2016 20:00 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Локомотив (Ярославль) не начат
21 қараша 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) ЦСКА (Москва) не начат
22 қараша 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Медвешчак (Загреб) не начат
22 қараша 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Йокерит (Хельсинки) не начат
22 қараша 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Слован (Братислава) не начат
24 қараша 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Слован (Братислава) не начат
24 қараша 2016 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) СКА (Санкт-Петербург) не начат
24 қараша 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Медвешчак (Загреб) не начат
24 қараша 2016 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Динамо Мн (Минск) не начат
25 қараша 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) ЦСКА (Москва) не начат
26 қараша 2016 20:00 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Слован (Братислава) не начат
26 қараша 2016 20:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Динамо Мн (Минск) не начат
26 қараша 2016 20:00 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Медвешчак (Загреб) не начат
26 қараша 2016 21:00 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Йокерит (Хельсинки) не начат
27 қараша 2016 20:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) СКА (Санкт-Петербург) не начат
28 қараша 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Динамо М (Москва) не начат
28 қараша 2016 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Сибирь (Новосибирск) не начат
29 қараша 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Трактор (Челябинск) не начат
29 қараша 2016 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
30 қараша 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
30 қараша 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
30 қараша 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Барыс (Астана) не начат
30 қараша 2016 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Салават Юлаев (Уфа) не начат
30 қараша 2016 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
30 қараша 2016 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Сибирь (Новосибирск) не начат
1 желтоқсан 2016 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Трактор (Челябинск) не начат
1 желтоқсан 2016 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Авангард (Омск) не начат
2 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
2 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Барыс (Астана) не начат
2 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
2 желтоқсан 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Салават Юлаев (Уфа) не начат
2 желтоқсан 2016 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
2 желтоқсан 2016 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
3 желтоқсан 2016 22:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Авангард (Омск) не начат
4 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
4 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
4 желтоқсан 2016 20:00 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
4 желтоқсан 2016 20:00 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Салават Юлаев (Уфа) не начат
4 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Барыс (Астана) не начат
4 желтоқсан 2016 21:00 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Трактор (Челябинск) не начат
6 желтоқсан 2016 20:00 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Медвешчак (Загреб) не начат
6 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль Локомотив (Ярославль) Динамо М (Москва) не начат
6 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
6 желтоқсан 2016 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Слован (Братислава) не начат
6 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Ак Барс (Казань) не начат
6 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Лада (Тольятти) не начат
8 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Локомотив (Ярославль) не начат
8 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Лада (Тольятти) не начат
8 желтоқсан 2016 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Слован (Братислава) не начат
8 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Динамо М (Москва) не начат
8 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
8 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Ак Барс (Казань) не начат
8 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Витязь (Подольск) не начат
8 желтоқсан 2016 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Медвешчак (Загреб) не начат
10 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Витязь (Подольск) не начат
10 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Лада (Тольятти) не начат
10 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Ак Барс (Казань) не начат
10 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
10 желтоқсан 2016 21:00 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Слован (Братислава) не начат
11 желтоқсан 2016 20:00 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Медвешчак (Загреб) не начат
19 желтоқсан 2016 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Трактор (Челябинск) не начат
20 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) ХК Сочи (Сочи) не начат
20 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Витязь (Подольск) не начат
20 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Спартак (Москва) не начат
20 желтоқсан 2016 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Салават Юлаев (Уфа) не начат
21 желтоқсан 2016 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
21 желтоқсан 2016 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Трактор (Челябинск) не начат
22 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Динамо М (Москва) не начат
22 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Локомотив (Ярославль) не начат
22 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Витязь (Подольск) не начат
23 желтоқсан 2016 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Салават Юлаев (Уфа) не начат
23 желтоқсан 2016 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
24 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Витязь (Подольск) не начат
24 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Локомотив (Ярославль) не начат
24 желтоқсан 2016 20:00 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Динамо М (Москва) не начат
26 желтоқсан 2016 22:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Спартак (Москва) не начат
26 желтоқсан 2016 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Витязь (Подольск) не начат
26 желтоқсан 2016 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Динамо Р (Рига) не начат
26 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Локомотив (Ярославль) не начат
27 желтоқсан 2016 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Динамо Р (Рига) не начат
28 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Спартак (Москва) не начат
28 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Динамо М (Москва) не начат
29 желтоқсан 2016 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Локомотив (Ярославль) не начат
3 қаңтар 2017 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) СКА (Санкт-Петербург) не начат
3 қаңтар 2017 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Северсталь (Череповец) не начат
3 қаңтар 2017 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
3 қаңтар 2017 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Амур (Хабаровск) не начат
5 қаңтар 2017 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Северсталь (Череповец) не начат
5 қаңтар 2017 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) СКА (Санкт-Петербург) не начат
5 қаңтар 2017 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) ЦСКА (Москва) не начат
5 қаңтар 2017 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Амур (Хабаровск) не начат
5 қаңтар 2017 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
6 қаңтар 2017 22:00 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Адмирал (Владивосток) не начат
7 қаңтар 2017 20:00 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) ЦСКА (Москва) не начат
7 қаңтар 2017 20:00 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Северсталь (Череповец) не начат
7 қаңтар 2017 21:00 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) СКА (Санкт-Петербург) не начат
8 қаңтар 2017 22:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Адмирал (Владивосток) не начат
9 қаңтар 2017 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Динамо Р (Рига) не начат
9 қаңтар 2017 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Лада (Тольятти) не начат
9 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) СКА (Санкт-Петербург) не начат
9 қаңтар 2017 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Северсталь (Череповец) не начат
11 қаңтар 2017 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Сибирь (Новосибирск) не начат
11 қаңтар 2017 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Авангард (Омск) не начат
11 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
11 қаңтар 2017 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Барыс (Астана) не начат
11 қаңтар 2017 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
12 қаңтар 2017 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Ак Барс (Казань) не начат
12 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
13 қаңтар 2017 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Авангард (Омск) не начат
13 қаңтар 2017 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
13 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Сибирь (Новосибирск) не начат
13 қаңтар 2017 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
13 қаңтар 2017 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Барыс (Астана) не начат
14 қаңтар 2017 20:00 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Ак Барс (Казань) не начат
14 қаңтар 2017 20:00 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Лада (Тольятти) не начат
14 қаңтар 2017 20:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
15 қаңтар 2017 20:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Металлург Нк (Новокузнецк) не начат
15 қаңтар 2017 20:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Сибирь (Новосибирск) не начат
15 қаңтар 2017 22:00 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
16 қаңтар 2017 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Лада (Тольятти) не начат
16 қаңтар 2017 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
16 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Ак Барс (Казань) не начат
17 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Слован (Братислава) не начат
17 қаңтар 2017 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
18 қаңтар 2017 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Лада (Тольятти) не начат
18 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) ЦСКА (Москва) не начат
19 қаңтар 2017 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Медвешчак (Загреб) не начат
19 қаңтар 2017 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Локомотив (Ярославль) не начат
19 қаңтар 2017 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Динамо Р (Рига) не начат
19 қаңтар 2017 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Йокерит (Хельсинки) не начат
19 қаңтар 2017 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Спартак (Москва) не начат
23 қаңтар 2017 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
23 қаңтар 2017 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Северсталь (Череповец) не начат
23 қаңтар 2017 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Салават Юлаев (Уфа) не начат
23 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Трактор (Челябинск) не начат
23 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) ЦСКА (Москва) не начат
23 қаңтар 2017 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) СКА (Санкт-Петербург) не начат
24 қаңтар 2017 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Барыс (Астана) идёт
24 қаңтар 2017 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
24 қаңтар 2017 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
25 қаңтар 2017 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Трактор (Челябинск) не начат
25 қаңтар 2017 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) ЦСКА (Москва) не начат
25 қаңтар 2017 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
25 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Салават Юлаев (Уфа) не начат
25 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) СКА (Санкт-Петербург) не начат
25 қаңтар 2017 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Северсталь (Череповец) не начат
26 қаңтар 2017 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
26 қаңтар 2017 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
26 қаңтар 2017 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Барыс (Астана) идёт
27 қаңтар 2017 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Салават Юлаев (Уфа) не начат
27 қаңтар 2017 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) СКА (Санкт-Петербург) не начат
27 қаңтар 2017 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Трактор (Челябинск) не начат
27 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
27 қаңтар 2017 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) Северсталь (Череповец) не начат
27 қаңтар 2017 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) ЦСКА (Москва) не начат
28 қаңтар 2017 20:00 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Барыс (Астана) идёт
28 қаңтар 2017 20:00 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Югра (Ханты-Мансийск) не начат
28 қаңтар 2017 21:00 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Автомобилист (Екатеринбург) не начат
29 қаңтар 2017 20:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Салават Юлаев (Уфа) не начат
29 қаңтар 2017 20:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Трактор (Челябинск) не начат
29 қаңтар 2017 20:00 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Металлург Мг (Магнитогорск) не начат
30 қаңтар 2017 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) Спартак (Москва) не начат
30 қаңтар 2017 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Динамо Мн (Минск) не начат
31 қаңтар 2017 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Динамо М (Москва) не начат
31 қаңтар 2017 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Локомотив (Ярославль) не начат
1 ақпан 2017 22:00 Россия, Нижний Новгород, КРК "Нагорный" Торпедо НН (Нижний Новгород) ХК Сочи (Сочи) не начат
2 ақпан 2017 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Локомотив (Ярославль) не начат
2 ақпан 2017 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Динамо М (Москва) не начат
3 ақпан 2017 22:30 Россия, Москва, Дворец спорта «Сокольники» Спартак (Москва) ХК Сочи (Сочи) не начат
3 ақпан 2017 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Витязь (Подольск) не начат
5 ақпан 2017 22:00 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Витязь (Подольск) не начат
6 ақпан 2017 22:30 Россия, Краснодарский край, Сочи, ЛД "Большой" ХК Сочи (Сочи) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
7 ақпан 2017 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Витязь (Подольск) не начат
13 ақпан 2017 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Адмирал (Владивосток) не начат
14 ақпан 2017 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
14 ақпан 2017 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
14 ақпан 2017 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Амур (Хабаровск) не начат
14 ақпан 2017 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Лада (Тольятти) не начат
14 ақпан 2017 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
14 ақпан 2017 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Спартак (Москва) не начат
14 ақпан 2017 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) ХК Сочи (Сочи) не начат
15 ақпан 2017 23:55 Словакия, Братислава, Словнафт Арена Слован (Братислава) Медвешчак (Загреб) не начат
16 ақпан 2017 22:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
16 ақпан 2017 22:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) Спартак (Москва) не начат
16 ақпан 2017 22:30 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Амур (Хабаровск) не начат
16 ақпан 2017 22:30 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Адмирал (Владивосток) не начат
16 ақпан 2017 22:30 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат
16 ақпан 2017 22:30 Финляндия, Хельсинки, Хартвалл Арена Йокерит (Хельсинки) Ак Барс (Казань) не начат
16 ақпан 2017 22:30 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) ХК Сочи (Сочи) не начат
16 ақпан 2017 22:30 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
16 ақпан 2017 23:30 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Лада (Тольятти) не начат
17 ақпан 2017 23:55 Хорватия, Загреб, Дом Спортова Медвешчак (Загреб) Слован (Братислава) не начат
18 ақпан 2017 20:00 Россия, Московская обл., Подольск, ЛД "Витязь" Витязь (Подольск) Адмирал (Владивосток) не начат
18 ақпан 2017 20:00 Россия, Москва, Малая спортивная арена «Лужники» Динамо М (Москва) Куньлунь Ред Стар (Пекин) не начат
18 ақпан 2017 20:00 Беларусь, Минск, Минск-Арена Динамо Мн (Минск) Ак Барс (Казань) не начат
18 ақпан 2017 20:00 Россия, Ярославская обл., Ярославль, УКРК Арена-2000 Локомотив Локомотив (Ярославль) Амур (Хабаровск) не начат
18 ақпан 2017 20:00 Россия, Вологодская обл., Череповец, Ледовый дворец Северсталь (Череповец) ХК Сочи (Сочи) не начат
18 ақпан 2017 20:00 Россия, Ленинградская обл., Санкт-Петербург, Ледовый дворец СКА (Санкт-Петербург) Торпедо НН (Нижний Новгород) не начат
18 ақпан 2017 20:00 Россия, Москва, ЛДС ЦСКА ЦСКА (Москва) Спартак (Москва) не начат
18 ақпан 2017 21:00 Латвия, Рига, Арена «Рига» Динамо Р (Рига) Нефтехимик (Нижнекамск) не начат