auth.social_login
js.pozhaluista_podojdite js.ukazhite_email js.ukazhite_imya_ili_psevdonim js.ukazhite_parol js.dlya_registracii_na_saite_vy_doljny js.dlya_redaktir_profilya js.ukazhite_korrektny_email material_dobavlen_v_izbrannoe js.dobavit_v_izbrannoe js.ubrat_iz_izbrannogo js.paroli_ne_sovpadayut js.zadaite_parol_dlya_vhoda_na_sait js.horoshi_parol_doljen_soderjat js.spasibo_za_vash_golos js.dobavit_plus_1 js.ubrat_plus_1 js.vyberite_variant_otveta
js.mesto
По-русски Табло
Сайтқа кіру
auth.social_login:
Сіздің Vesti.kz сайтындағы аккаунт Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?
Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?

Сіздің жаңа құпия сөзіңізді жіберетін email-ді атаңыз. Ақырында сіз құпия сөзді жеке бетіңізде өзгерте аласыз

Дивизион Восток

5 қыркүйек 2016 14:00 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург , КРК "Уралец" Авто (мол) (Екатеринбург) Реактор (мол) (Нижнекамск) 4:1 окончен
5 қыркүйек 2016 16:00 Россия, Новокузнецк , ДС Кузнецких Металлургов Кузнецкие Медведи (мол) (Новокузнецк) Ладья (мол) (Тольятти) 6:5 окончен
5 қыркүйек 2016 17:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск , ЛДС "Сибирь" Сибирские Снайперы (мол) (Новосибирск) Ирбис (мол) (Казань) 2:4 окончен
5 қыркүйек 2016 18:00 Россия, Магнитогорск , УСК "Арена Металлург" Стальные Лисы (мол) (Магнитогорск) Снежные Барсы (мол) (Астана) 3:1 окончен
5 қыркүйек 2016 19:30 Россия, Уфа , Городской дворец спорта Толпар (мол) (Уфа) Спутник (мол) Ал (Альметьевск) 3:1 окончен
5 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск , КРК "Арена Югра" Мамонты Югры (мол) (Ханты-Мансийск) Омские Ястребы (мол) (Омск) 1:2 Б окончен
5 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Оренбургская обл., Оренбург , Ледовый дворец "Звездный" Сарматы (мол) (Оренбург) Алтай (мол) (Усть-Каменогорск) 11:1 окончен
5 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Тюмень , Дворец спорта Тюменский Легион (мол) (Тюмень) Белые Медведи (мол) (Челябинск) 2:1 окончен
6 қыркүйек 2016 16:00 Россия, Новокузнецк , ДС Кузнецких Металлургов Кузнецкие Медведи (мол) (Новокузнецк) Ладья (мол) (Тольятти) 4:0 окончен
6 қыркүйек 2016 16:00 Россия, Уфа , Городской дворец спорта Толпар (мол) (Уфа) Спутник (мол) Ал (Альметьевск) 4:2 окончен
6 қыркүйек 2016 17:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск , ЛДС "Сибирь" Сибирские Снайперы (мол) (Новосибирск) Ирбис (мол) (Казань) 1:3 окончен
6 қыркүйек 2016 18:00 Россия, Магнитогорск , УСК "Арена Металлург" Стальные Лисы (мол) (Магнитогорск) Снежные Барсы (мол) (Астана) 4:0 окончен
6 қыркүйек 2016 19:30 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург , КРК "Уралец" Авто (мол) (Екатеринбург) Реактор (мол) (Нижнекамск) 3:5 окончен
6 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Ханты-Мансийск , КРК "Арена Югра" Мамонты Югры (мол) (Ханты-Мансийск) Омские Ястребы (мол) (Омск) 4:3 окончен
6 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Оренбургская обл., Оренбург , Ледовый дворец "Звездный" Сарматы (мол) (Оренбург) Алтай (мол) (Усть-Каменогорск) 6:1 окончен
6 қыркүйек 2016 20:00 Россия, Свердловская обл., Тюмень , Дворец спорта Тюменский Легион (мол) (Тюмень) Белые Медведи (мол) (Челябинск) 1:3 окончен
8 қыркүйек 2016 16:00 Россия, Новокузнецк , ДС Кузнецких Металлургов Кузнецкие Медведи (мол) (Новокузнецк) Ирбис (мол) (Казань) 1:3 окончен
8 қыркүйек 2016 17:30 Россия, Новосибирская обл., Новосибирск , ЛДС "Сибирь" Сибирские Снайперы (мол) (Новосибирск) Ладья (мол) (Тольятти) 4:3 Б окончен
9 қыркүйек 2016 18:00 Россия, Магнитогорск , УСК "Арена Металлург" Стальные Лисы (мол) (Магнитогорск) Алтай (мол) (Усть-Каменогорск) 8:0 окончен
9 қыркүйек 2016 19:30 Россия, Свердловская обл., Екатеринбург , КРК "Уралец" Авто (мол) (Екатеринбург) Спутник (мол) Ал (Альметьевск) 6:3 окончен
9 қыркүйек 2016 19:30 Россия, Уфа , Городской дворец спорта Толпар (мол) (Уфа) Реактор (мол) (Нижнекамск) 1:6 окончен