auth.social_login
js.pozhaluista_podojdite js.ukazhite_email js.ukazhite_imya_ili_psevdonim js.ukazhite_parol js.dlya_registracii_na_saite_vy_doljny js.dlya_redaktir_profilya js.ukazhite_korrektny_email material_dobavlen_v_izbrannoe js.dobavit_v_izbrannoe js.ubrat_iz_izbrannogo js.paroli_ne_sovpadayut js.zadaite_parol_dlya_vhoda_na_sait js.horoshi_parol_doljen_soderjat js.spasibo_za_vash_golos js.dobavit_plus_1 js.ubrat_plus_1 js.vyberite_variant_otveta
js.mesto
По-русски Табло
Сайтқа кіру
auth.social_login:
Сіздің Vesti.kz сайтындағы аккаунт Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?
Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?

Сіздің жаңа құпия сөзіңізді жіберетін email-ді атаңыз. Ақырында сіз құпия сөзді жеке бетіңізде өзгерте аласыз

Молодежная Хоккейная Лига 2016/17 — результаты матчей


Турнирдің кезеңі 

Дивизион Восток

Топ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Белые Медведи (мол) 4:3 Б 1:4 -:- -:- 0:1 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:4 4:3 -:- -:- 0:2 4:3 -:- -:- 3:0 2:3 ОТ -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:2 3:2 Б -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:2 2:1 ОТ 2:1 3:2 5:3 5:1 -:- -:- 3:0 4:2 -:- -:- 1:2 3:1 -:- -:- 3:4 7:1 5:3 8:0
2 Омские Ястребы (мол) 3:4 Б 4:1 -:- -:- 3:7 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:4 ОТ 3:2 -:- -:- 7:3 3:4 -:- -:- 5:1 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:3 Б 3:2 Б -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:4 Б 2:3 3:4 ОТ 4:2 2:1 Б 3:4 -:- -:- 4:0 3:1 -:- -:- 5:4 3:4 -:- -:- 11:1 11:3 5:2 9:0
3 Стальные Лисы (мол) 1:0 1:4 -:- -:- 7:3 1:4 -:- -:- 1:2 3:2 ОТ -:- -:- 4:5 Б 2:0 -:- -:- 2:1 ОТ 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 3:2 -:- -:- 3:2 4:5 Б -:- -:- 1:6 4:3 -:- -:- 3:2 1:0 ОТ -:- -:- 3:1 4:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8:0 8:2 -:- -:-
4 Авто (мол) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 2:3 ОТ -:- -:- 4:2 1:2 -:- -:- 4:1 3:5 -:- -:- 4:3 Б 2:1 ОТ -:- -:- 7:2 2:4 -:- -:- 3:1 3:4 -:- -:- 2:3 3:0 -:- -:- 4:3 ОТ 3:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:4 4:1 -:- -:- 6:3 1:0 -:- -:- 4:1 3:1 -:- -:- -:- -:- 10:2 -:-
5 Ирбис (мол) 4:6 3:4 -:- -:- 4:5 ОТ 2:3 -:- -:- 5:4 Б 0:2 -:- -:- 2:4 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 7:0 -:- -:- 1:4 2:0 -:- -:- 3:1 4:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 3:1 -:- -:- 4:1 2:1 -:- -:- 4:3 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:5 Б 2:3 Б -:- -:- 4:0 2:0 -:- -:-
6 Реактор (мол) 2:0 3:4 -:- -:- 3:7 4:3 -:- -:- 1:2 ОТ 4:1 -:- -:- 1:4 5:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 Б 0:1 -:- -:- 6:1 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 4:1 -:- -:- 2:3 Б 4:3 -:- -:- 3:0 6:4 -:- -:- 2:0 3:0 -:- -:- 2:1 7:1 -:- -:-
7 Сарматы (мол) 0:3 3:2 ОТ -:- -:- 1:5 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:4 Б 1:2 ОТ -:- -:- 2:1 0:7 -:- -:- 2:1 Б 1:0 -:- -:- 2:1 Б 2:1 ОТ -:- -:- 4:0 3:1 -:- -:- 3:1 2:1 -:- -:- 1:2 1:0 -:- -:- 0:4 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 4:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11:1 6:1 -:- -:-
8 Толпар (мол) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 2:3 -:- -:- 2:7 4:2 -:- -:- 4:1 0:2 -:- -:- 1:6 2:0 -:- -:- 1:2 Б 1:2 ОТ -:- -:- 1:3 1:2 -:- -:- 5:2 3:2 -:- -:- 1:2 1:2 ОТ -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- 7:3 0:8 -:- -:- 3:1 4:2 -:- -:- 2:4 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
9 Кузнецкие Медведи (мол) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 5:4 Б -:- -:- 1:3 4:3 -:- -:- 1:3 3:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:4 1:3 -:- -:- 3:1 2:1 -:- -:- 6:5 4:0 -:- -:- 2:7 3:2 Б -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 3:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 Б 5:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
10 Ладья (мол) 2:5 2:3 Б -:- -:- 3:4 Б 2:3 Б -:- -:- 6:1 3:4 -:- -:- 3:2 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 1:2 -:- -:- 2:5 2:3 -:- -:- 5:6 0:4 -:- -:- 3:4 Б 4:2 -:- -:- 2:4 1:0 -:- -:- 1:0 5:4 Б -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:5 10:5 -:- -:- 9:5 6:1 -:- -:-
11 Сибирские Снайперы (мол) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 0:1 ОТ -:- -:- 3:4 ОТ 2:3 -:- -:- 2:4 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 0:1 -:- -:- 2:1 2:1 ОТ -:- -:- 7:2 2:3 Б -:- -:- 4:3 Б 2:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:2 5:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 6:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
12 Снежные Барсы (мол) 2:5 1:2 ОТ 1:2 2:3 4:5 Б 3:2 4:3 ОТ 2:4 1:3 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 1:2 -:- -:- 2:3 1:4 -:- -:- 4:0 2:1 -:- -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8:1 6:1 5:3 5:4 Б
13 Мамонты Югры (мол) 3:5 1:5 -:- -:- 1:2 Б 4:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 1:4 -:- -:- 3:4 1:4 -:- -:- 3:2 Б 3:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:7 8:0 -:- -:- 2:4 2:3 -:- -:- 0:1 4:5 Б -:- -:- 2:5 2:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7:1 4:2 -:- -:- 5:3 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
14 Спутник (мол) Ал 0:3 2:4 -:- -:- 0:4 1:3 -:- -:- 1:3 1:3 -:- -:- 3:6 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:3 4:6 -:- -:- 1:5 3:4 -:- -:- 1:3 2:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 1:0 -:- -:- 1:7 2:4 -:- -:- 2:1 3:1 -:- -:- 4:3 ОТ 8:1 -:- -:-
15 Тюменский Легион (мол) 2:1 1:3 -:- -:- 4:5 4:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 1:3 -:- -:- 5:6 Б 3:2 Б -:- -:- 0:2 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 1:4 -:- -:- 2:3 Б 4:5 -:- -:- 5:1 5:10 -:- -:- 0:3 2:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:5 1:2 -:- -:- 1:2 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
16 Алтай (мол) 4:3 1:7 3:5 0:8 1:11 3:11 2:5 0:9 0:8 2:8 -:- -:- -:- -:- 2:10 -:- 0:4 0:2 -:- -:- 1:2 1:7 -:- -:- 1:11 1:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:9 1:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:8 1:6 3:5 4:5 Б -:- -:- -:- -:- 3:4 ОТ 1:8 -:- -:- -:- -:- -:- -:-