auth.social_login
js.pozhaluista_podojdite js.ukazhite_email js.ukazhite_imya_ili_psevdonim js.ukazhite_parol js.dlya_registracii_na_saite_vy_doljny js.dlya_redaktir_profilya js.ukazhite_korrektny_email material_dobavlen_v_izbrannoe js.dobavit_v_izbrannoe js.ubrat_iz_izbrannogo js.paroli_ne_sovpadayut js.zadaite_parol_dlya_vhoda_na_sait js.horoshi_parol_doljen_soderjat js.spasibo_za_vash_golos js.dobavit_plus_1 js.ubrat_plus_1 js.vyberite_variant_otveta
js.mesto
Русский Табло
Сайтқа кіру
auth.social_login:
Сіздің Vesti.kz сайтындағы аккаунт Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?
Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?

Сіздің жаңа құпия сөзіңізді жіберетін email-ді атаңыз. Ақырында сіз құпия сөзді жеке бетіңізде өзгерте аласыз

Хоккей. Контрольные игры 2014/15

Спорттың бәрі түрін көрсету


Турнирдің кезеңі 
16 шілде 2014 18:00 Казахстан, Астана Снежные Барсы (мол) (Астана) Беркут (Караганда) 4:1 окончен
17 шілде 2014 18:00 Казахстан, Астана Номад (Астана) Беркут (Караганда) 2:3 Б окончен
29 шілде 2014 18:30 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск , ДС им. Б. Александрова Торпедо УК (Усть-Каменогорск) Ермак (Ангарск) 3:2 окончен
30 шілде 2014 18:30 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск , ДС им. Б. Александрова Торпедо УК (Усть-Каменогорск) Ермак (Ангарск) 1:4 окончен
30 шілде 2014 23:55 Швейцария, Давос Давос (Давос) Барыс (Астана) 3:4 окончен
1 тамыз 2014 23:00 Италия Металлург Нк (Новокузнецк) Сарыарка (Караганда) 0:2 окончен
3 тамыз 2014 17:00 Казахстан, Акмолинская обл., Кокшетау , Дворец спорта «Бурабай» Арлан (Кокшетау) Астана (Астана) 4:3 окончен
3 тамыз 2014 20:00 Швейцария, Давос Давос (Давос) Барыс (Астана) 6:5 Б окончен
5 тамыз 2014 21:00 Словакия Нитра (Нитра) Иртыш (Павлодар) 3:6 окончен
6 тамыз 2014 23:30 Швейцария Висп (Висп) Сарыарка (Караганда) 2:6 окончен
7 тамыз 2014 22:00 Словакия Пьяштяны (Пьяштяны) Иртыш (Павлодар) 3:2 окончен
8 тамыз 2014 21:00 Латвия Металлург Лп (Лиепая) Бейбарыс (Атырау) 1:2 окончен
8 тамыз 2014 22:00 Словакия Маунтфилд (Мартин) Иртыш (Павлодар) 1:2 окончен
8 тамыз 2014 23:00 Швейцария Цюрих (Цюрих) Сарыарка (Караганда) 0:6 окончен
9 тамыз 2014 18:00 Швейцария Серветт (Женева) Сарыарка (Караганда) 1:3 окончен
10 тамыз 2014 15:00 Казахстан, Астана Астана (Астана) Алматы (Алматы) 2:4 окончен
11 тамыз 2014 17:00 Казахстан, Астана Астана (Астана) Алматы (Алматы) 2:6 окончен
12 тамыз 2014 21:00 Словакия Дукла Тр (Тренчин) Иртыш (Павлодар) 2:5 окончен
13 тамыз 2014 18:30 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск , ДС им. Б. Александрова Торпедо УК (Усть-Каменогорск) Алтай Б (Барнаул) 4:2 окончен
13 тамыз 2014 22:00 Словакия Нове Замки (Нове Замки) Иртыш (Павлодар) 1:0 окончен
14 тамыз 2014 18:30 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск , ДС им. Б. Александрова Торпедо УК (Усть-Каменогорск) Алтай Б (Барнаул) 4:0 окончен
14 тамыз 2014 21:30 Латвия Бейбарыс (Атырау) Нефтяник Ал (Альметьевск) 3:1 окончен
15 тамыз 2014 11:00 Казахстан, Астана Астана (Астана) Номад (Астана) 0:2 окончен
15 тамыз 2014 19:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный , Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Арлан (Кокшетау) 2:3 окончен
15 тамыз 2014 19:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау , ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Алматы (Алматы) 1:2 окончен
16 тамыз 2014 11:00 Казахстан, Астана Астана (Астана) Номад (Астана) 1:4 окончен
16 тамыз 2014 13:00 Казахстан, Костанайская обл., Рудный , Ледовый Дворец Спорта Горняк (Рудный) Арлан (Кокшетау) 5:2 окончен
16 тамыз 2014 19:00 Казахстан, Карагандинская обл., Темиртау , ДС Мұз Айдыны Темиртау (Темиртау) Алматы (Алматы) 1:2 окончен
16 тамыз 2014 23:30 Франция Гап Ле Рапас (Гап) Сарыарка (Караганда) 1:2 окончен
19 тамыз 2014 18:00 Казахстан, Карагандинская обл., Караганда , ЛД Караганды-Арена Беркут (Караганда) Темиртау (Темиртау) 3:8 окончен
19 тамыз 2014 20:00 Латвия Металлург Лп (Лиепая) Бейбарыс (Атырау) 3:4 окончен