auth.social_login
js.pozhaluista_podojdite js.ukazhite_email js.ukazhite_imya_ili_psevdonim js.ukazhite_parol js.dlya_registracii_na_saite_vy_doljny js.dlya_redaktir_profilya js.ukazhite_korrektny_email material_dobavlen_v_izbrannoe js.dobavit_v_izbrannoe js.ubrat_iz_izbrannogo js.paroli_ne_sovpadayut js.zadaite_parol_dlya_vhoda_na_sait js.horoshi_parol_doljen_soderjat js.spasibo_za_vash_golos js.dobavit_plus_1 js.ubrat_plus_1 js.vyberite_variant_otveta
js.mesto
Русский Табло
Сайтқа кіру
auth.social_login:
Сіздің Vesti.kz сайтындағы аккаунт Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?
Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?

Сіздің жаңа құпия сөзіңізді жіберетін email-ді атаңыз. Ақырында сіз құпия сөзді жеке бетіңізде өзгерте аласыз

Высшая Хоккейная Лига 2014/15

Спорттың бәрі түрін көрсету


Турнирдің кезеңі 
8 қыркүйек 2014 19:00 Казахстан, Карагандинская обл., Караганда , ЛД Караганды-Арена Сарыарка (Караганда) Рубин (Тюмень) 3:2 окончен
9 қыркүйек 2014 18:00 Россия, Московская обл., Балашиха Динамо Блш (Балашиха) ХК Рязань (Рязань) 2:4 окончен
9 қыркүйек 2014 18:00 Ижсталь (Ижевск) Кубань (Краснодар) 5:1 окончен
9 қыркүйек 2014 18:00 Торос (Нефтекамск) ТХК (Тверь) 1:2 Б окончен
9 қыркүйек 2014 18:00 ХК Липецк (Липецк) ХК Саров (Саров) 4:0 окончен
10 қыркүйек 2014 18:00 Ермак (Ангарск) Ариада-НХ (Волжск) 0:3 окончен
10 қыркүйек 2014 18:00 Южный Урал (Орск) Рубин (Тюмень) 6:5 Б окончен
10 қыркүйек 2014 18:30 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск , ДС им. Б. Александрова Торпедо УК (Усть-Каменогорск) Нефтяник Ал (Альметьевск) 3:1 окончен
10 қыркүйек 2014 19:00 Казахстан, Карагандинская обл., Караганда , ЛД Караганды-Арена Сарыарка (Караганда) Спутник (Нижний Тагил) 6:4 окончен
11 қыркүйек 2014 18:00 Буран (Воронеж) ХК Саров (Саров) 2:3 окончен
11 қыркүйек 2014 18:00 Динамо Блш (Балашиха) Дизель (Пенза) 1:3 окончен
11 қыркүйек 2014 18:00 Ижсталь (Ижевск) ТХК (Тверь) 3:4 Б окончен
11 қыркүйек 2014 18:00 Молот-Прикамье (Пермь) Кубань (Краснодар) 4:1 окончен
11 қыркүйек 2014 18:00 Торос (Нефтекамск) СКА-Карелия (Кондопога) 2:1 окончен
11 қыркүйек 2014 18:00 ХК Липецк (Липецк) ХК Рязань (Рязань) 1:3 окончен
12 қыркүйек 2014 18:00 Россия, Иркутская обл., Ангарск Ермак (Ангарск) Нефтяник Ал (Альметьевск) 0:3 окончен
12 қыркүйек 2014 18:00 Россия, Красноярский край, Красноярск Сокол (Красноярск) Ариада-НХ (Волжск) 2:4 окончен
12 қыркүйек 2014 18:00 Россия, Челябинск Челмет (Челябинск) Рубин (Тюмень) 0:1 окончен
12 қыркүйек 2014 18:00 Россия, Орск Южный Урал (Орск) Спутник (Нижний Тагил) 1:4 окончен
12 қыркүйек 2014 18:30 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск , ДС им. Б. Александрова Торпедо УК (Усть-Каменогорск) Барс (Казань) 3:1 окончен
12 қыркүйек 2014 19:00 Казахстан, Карагандинская обл., Караганда , ЛД Караганды-Арена Сарыарка (Караганда) Зауралье (Курган) 3:2 окончен
13 қыркүйек 2014 18:00 Буран (Воронеж) ХК Рязань (Рязань) 3:2 Б окончен
13 қыркүйек 2014 18:00 Динамо Блш (Балашиха) ХК Саров (Саров) 2:1 окончен
13 қыркүйек 2014 18:00 Ижсталь (Ижевск) СКА-Карелия (Кондопога) 3:2 окончен
13 қыркүйек 2014 18:00 Молот-Прикамье (Пермь) ТХК (Тверь) 5:1 окончен
13 қыркүйек 2014 18:00 Торос (Нефтекамск) Кубань (Краснодар) 5:4 окончен
13 қыркүйек 2014 18:00 ХК Липецк (Липецк) Дизель (Пенза) 4:3 ОТ окончен
14 қыркүйек 2014 14:00 Ермак (Ангарск) Барс (Казань) 6:3 окончен
14 қыркүйек 2014 15:00 Сокол (Красноярск) Нефтяник Ал (Альметьевск) 4:3 Б окончен
14 қыркүйек 2014 17:00 Казахстан, Восточно-Казахстанская обл., Усть-Каменогорск , ДС им. Б. Александрова Торпедо УК (Усть-Каменогорск) Ариада-НХ (Волжск) 3:2 окончен
14 қыркүйек 2014 17:00 Россия, Челябинск Челмет (Челябинск) Спутник (Нижний Тагил) 3:0 окончен
14 қыркүйек 2014 17:00 Южный Урал (Орск) Зауралье (Курган) 0:1 Б окончен