auth.social_login
js.pozhaluista_podojdite js.ukazhite_email js.ukazhite_imya_ili_psevdonim js.ukazhite_parol js.dlya_registracii_na_saite_vy_doljny js.dlya_redaktir_profilya js.ukazhite_korrektny_email material_dobavlen_v_izbrannoe js.dobavit_v_izbrannoe js.ubrat_iz_izbrannogo js.paroli_ne_sovpadayut js.zadaite_parol_dlya_vhoda_na_sait js.horoshi_parol_doljen_soderjat js.spasibo_za_vash_golos js.dobavit_plus_1 js.ubrat_plus_1 js.vyberite_variant_otveta
js.mesto
жаңа тег қосу Слайдшоу қарау (пробел) Пауза Артқа Алға Орнынан көшіру Жабу (Esc) Толық көлеміне ашу Суретті жабу үшін жай басыңыз, қозғау үшін басып жібермеңіз
Пікіріңізге рахмет! Мәтін қойыңыз...
По-русски Табло
Сайтқа кіру
auth.social_login:
Сіздің Vesti.kz сайтындағы аккаунт Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?
Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба?

Сіздің жаңа құпия сөзіңізді жіберетін email-ді атаңыз. Ақырында сіз құпия сөзді жеке бетіңізде өзгерте аласыз

Еуропа Лигасының плей-офф кезеңіне өткен командалар анықталды

"Астанаға" Кипрдің АПОЭЛ командасы қарсылас атанды.

Еуропа Лигасының плей-офф кезеңіне өткен командалар анықталды
Сурет УЕФА ресми сайтынан
Еуропа лигасының плей-офф кезеңіне өткен командалардың тізімі жарияланды, - деп хабарлайды Vesti.kz. ЕЛ іріктеу кезеңінің үшінші айналымында алматылық "Қайрат" чехиялық "Сигмадан" 1:4 (0:2, 1:2) жеңіліп, жарыстан шығып қалды. 

Қазақстандық бапкер Владимир Чебурин басқаратын литвалық "Судува" командасы латвиялық "Спартак" 1:0 (1:0, 0:0) командасын жарыстан шығарды, ал Қазақстан құрамасының шабуылшысы Еркебұлан Сейдахмет өнер көрсететін ресейлік "Уфа" люксембургтық "Прогресс Нидеркорн" - 4:3 (2:1, 2:2) есебімен жеңді. 

Еуропа лигасының үшінші айналымының қорытындысы

"Сигма" (Чехия) - "Қайрат" (Қазақстан) - жалпы есеп - 4:1 (2:0 - бірінші ойын, 2:1 - екінші);
"Олимпия" (Словения) - ХИК (Финляндия) - 7:1 (3:0, 4:1);
"Хапоэль" Беэр-Шева (Израиль) - АПОЭЛ (Кипр) - 3:5 (2:2, 1:3);
"Корк Сити" (Ирландия) - "Русенборг" (Норвегия) - 0:5 (0:2, 0:3);
"Легия" (Польша) - "Дюделанж" (Люксембург) - 3:4 (1:2, 2:2);
"Спартак" Юрмала (Латвия) - "Судува" (Литва) - 0:1 (0:1, 0:0);
"Шериф" (Молдавия) - "Валюр" (Исландия) - 2:2 (1:0, 1:2 - қонақта гол салғаны үшін келесі кезеңге өтті);
"Нью-Сэйнтс" (Уэльс) - "Мидтьюлланд" (Дания) - 1:5 (0:2, 1:3);
"Торпедо" Кутаиси (Грузия) - "Кукеси" (Албания) - 5:4 (5:2, 0:2);
"Лудогорец" (Болгария) - "Зриньски" (Босния и Герцеговина) - 2:1 (1:0, 1:1);
"Севилья" (Испания) - "Жальгирис" (Литва) - 6:0 (1:0, 5:0);
"Сарпсборг" (Норвегия) - "Риека" (Хорватия) - 2:1 (1:1, 1:0);
"Пюник" (Армения) - "Маккаби" Тель-Авив (Израиль) - 1:2 (0:0, 1:2);
"Ягеллония" (Польша) - "Гент" (Бельгия) - 1:4 (0:1, 1:3);
"Мариуполь" (Украина) - "Бордо" (Франция) - 2:5 (1:3, 1:2);
"Норшелланнд" (Дания) - "Партизан" Белград (Сербия) - 3:5 (1:2, 2:3);
"Бешикташ" (Турция) - ЛАСК (Австрия) - 2:2 (1:0, 1:2) - қонақта гол салғаны үшін келесі кезеңге өтті;
"Слован" Братислава (Словакия) - "Рапид" Вена (Австрия) - 2:5 (2:1, 0:4);
"Хайдук" Сплит (Хорватия) - "Стяуа" (Румыния) - 1:2 (0:0, 1:2);
"Аполлон" Лиммасол (Кипр) - "Динамо-Брест" (Беларусь) - 4:1 (4:0, 0:1);
"Витесс" (Голландия) - "Базель" (Швейцария) - 0:2 (0:1, 0:1);
"Рейнджерс" (Шотландия) - "Марибор" (Словения) - 3:1 (3:1, 0:0);
"Уфа" (Россия) - "Прогресс Нидеркорн" (Люксембург) - 4:3 (2:1, 2:2);
"Хапоэль" Хайфа (Израиль) - "Аталанта" (Италия) - 1:6 (1:4, 0:2);
ЦСКА София (Болгария) - "Копенгаген"(Дания) - 2:4 (1:2, 1:2);
"Динамо" Минск (Беларусь) - "Зенит" (Россия) - 5:8 (4:0, 1:8 - в овертаймда);
"Хиберниан (Шотландия) - "Мольде" (Норвегия) - 0:3 (0:0, 0:3);
"Тренчин" (Словакия) - "Фейеноорд" (Голландия) - 5:1 (4:0, 1:1);
"Штурм" (Австрия) - АЕК Ларнака (Кипр) - 0:7 (0:2, 0:5);
"Генк" (Бельгия) - "Лех" (Польша) - 4:1 (2:0, 2:1);
"Спартак Субботица" (Сербия) - "Брондбю" (Дания) - 1:4 (0:2, 1:2);
ЧФР Клуж (Румыния) - "Алашкерт" (Армения) - 7:0 (2:0, 5:0);
"Олимпиакос" Пирей (Греция) - "Люцерн" (Швейцария) - 7:1 (4:0, 3:1);
"Истанбул" (Турция) - "Бернли" (Англия) - 0:0 (0:0, 0:0 - пенальти арқылы өтті);
"Заря" (Украина) - "Брага" (Португалия) - 3:3 (1:1, 2:2 - қонақта гол салғаны үшін келесі кезеңге өтті);
"РБ Лейпциг" (Германия) - "Университатя" Крайова (Румыния) - 4:2 (3:1, 1:1);

Еуропа Лигасының плей-офф раундында 36 командаға Чемпиондар лигасынан шығып қалған алты команда қосылады. Оның ішінде - Хорватиялық загребтік "Динамодан" 0:3 (0:2, 0:1) есебімен жеңілген"Астана" бар.

"Астана" клубының қарсыласы кипрлік АПОЭЛ болады. Ойындар тамыздың 23-30 аралығында өтеді: "Астана" мен "Уфа" қонақта, ал "Судува" өз алаңында өнер көрсетеді.


Еуропа лигасының плей-офф кезеңіндегі командалар жұбы: (бірінші жазылған команда өз алаңында бастайды):

"Олимпия Любляна" (Словения) - "Спартак Трнава" (Словакия)
АПОЭЛ (Кипр) - "Астана" (Қазақстан)
"Русенборг" (Дания) - "Шкендия" (Македония)
"Дюделанж" ( Люксембург) - ЧФР Клуж (Румыния)
"Судува" (Литва) - "Селтик" (Шотландия)
"Шериф" (Молдова) - "Карабах" (Әзірбайжан)
"Мальме" (Швеция) - "Мидтьюлланд" (Дания)
"Торпедо Кутаиси" (Грузия) - "Лудогорец" (Болгария)
"Сигма" (Чехия) - "Севилья" (Испания)
"Сарпсборг" (Норвегия) - "Маккаби Тель-Авив" (Израиль)
"Гент" (Бельгия) - "Бордо" (Франция)
"Партизан" (Сербия) - "Бешикташ" (Түркия)
"Рапид" (Австрия) - "Стяуа" (Румыния)
"Аполлон" (Кипр) - "Базель" (Швейцария)
"Рейнджерс" (Шотландия) - "Уфа" (Ресей)
"Аталанта" (Италия) - "Копенгаген" (Дания)
"Зенит" (Ресей) - "Мольде" (Норвегия)
"Тренчин" (Словакия) - АЕК (Грекия);
"Генк" (Бельгия) - "Брондбю" (Дания)
"Олимпиакос" (Грекия) - "Бернли" (Англия)
"Заря" (Украина) - "РБ Лейпциг" (Германия)

Еуропа Лигасының плей-офф раундының жеңімпаздары топтық кезеңге өтеді. Онда 48 команда 12 топқа бөлінеді. 31 тамызда Монакода жеребе тартылады.
Әлеуметтік желілерде бөлісу
Жаңалықтар